نحوه حمل و بسته بندی مبل
نحوه حمل و بسته بندی مبل
جولای 12, 2019
باربری سه سوت بار ارزان ترین باربری
چطور یک باربری ارزان قیمت پیدا کنیم
جولای 21, 2019
نمایش همه

چگونه یک باربری متخصص در حمل بار پیدا کنیم؟

باربری متخصص در حمل بار

باربری متخصص در حمل بار

چگونه یک باربری متخصص در حمل بار پیدا کنیم؟

امروزه به دلیل بالا بودن قیمت خانه ها وتغییراتی که در رهن واجاره خانه ها به وجود می آید، عده ی زیادی تصمیم به تغییر مکان زندگی خود می گیرند. که این تصمیم باعث به وجود آمدن استرس های زیادی می شود. یکی از مهم ترین استرس ها مربوط به چگونگی حمل وسایلشان می باشد، که چطور یه باربری متخصص در حمل بار برای حمل وسایلشان پیدا کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای کاهش این استرس از باربری سه سوت بار استفاده کنید.

باربری سه سوت بار با انجام خدمات و پشتیبانی شبانه روزی در زمینه خدمات باربری و حمل و نقل لوازم منزل، جهیزیه عروس، شرکتی، دولتی، کارخانجات، مبلمان و بسته بندی وسایل آماده ارائه خدمت به مردم ایران زمین می باشد. تیم متخصص و با تجربه سه سوت بار با بهره مندی ازافراد کار بلد ومتخصص در زمینه خدمات حمل و نقل و بسته بندی آماده هستند تا استرس ناشی از باربری را دیگر نداشته باشید و یه باربری راحت داشته باشید.

در هنگام بار بری سوالات مختلفی برایتان پیش می آید، مثلا چطور بهترین اسباب کشی را داشته باشم، یا اگردر یک محیط اداری باشید شاید به این نکته فکر کنید که چطورلوازم را به بهترین طریق بسته بندی کنیم. یا وسایل آشپز خانه را چطور حمل کنیم باربری سه سوت بار یک باربری متخصص در حمل بار در این مقاله جواب این سوالات شما را می دهد.

 

در چه شرایطی بهترین اسباب کشی اتفاق می افتد؟

 1. آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری بسیار مهم است
 2. انتقال صحیح و اصولی وسایل به ماشین حمل کننده با دقت بالایی باید انجام شود.
 3. چیدن صحیح و ایمن وسایل ، داخل ماشین حمل کننده مهم ترین قسمت کار است.
 4. پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی باید انجام شود.

 

آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری

بسته بندی اثاثیه منزل جز مراحل اول اسباب کشی است .اگر شما کار بسته بندی را به صورت تخصصی انجام دهید. در حین جابجایی وسایل منزل اثاثیه شما دچار ضربه و خط و خش نخواهد شد و وسایل منزل شما بدون مشکلی به خانه شما خواهد رسید. قبل از شروع بسته بندی، لوازم هر بخش از منزل را به صورت مجزا جمع و بسته بندی کنید. این کار را با آشپزخانه شروع کنید، زیرا حساس ترین وسایل در آشپزخانه وجود دارند، همچنین زمان کافی برای جمع کردن صحیح و منظم لوازم منزل در نظر بگیرید. بهتر است جمع آوری وسایل را چند هفته قبل از موعد اسباب کشی شروع کنید. همه چیز را در جعبه یا کارتن  قرار ندهید مثل چیز های با ارزش مثلا جواهرات و…برای حمل اثاثیه یکی از مهم ترین قسمت ها ی کار انتخاب کارتن مناسب است.

باربری متخصص در حمل بار

ویژگی های کارتن مناسب اسباب کشی

 1. کارتن مقاوم به رطوبت باشد
 2. اندازه و وزن متناسب کارتن مهم است
 3. کارتن ضخیم و محکم باشد

 

انتقال صحیح و اصولی وسایل با ماشین حمل کننده

چگونگی و نحوه ی حمل وسایل در زمان جابه جایی وسایل که توسط ماشین ها و کامیون های حمل اثاثیه صورت می گیرد، از نکات ایمنی اسباب کشی و حمل اثاثیه محسوب می شود. در زمان انتقال وسایل به داخل ماشین دقت کنید وبه آرامی وآهسته این کار را انجام دهید. با این کار از شکسته شدن و یا خر و خراش لوازم پیشگیری می شود. در حین حمل و نقل وسایل شما باید طوری عمل کرد که هیچگونه ضربه ای به آنها وارد نشود و بارهای شما با نهایت دقت به منزلتان برسد.

چیدن صحیح و ایمن وسایل ، داخل ماشین حمل کننده

برای حمل ونقل اثاث و کالای منزل باید دقت کرد وکار حمل و نقل را با حوصله انجام دهید. از شتاب زدگی و دست پاچگی بپرهیزید وکار ها را طبق اصول انجام دهید. مثلا جابجایی اثاث سنگین به داخل ماشین باید در اولویت کار قرار بگیرد و به صورت مناسب و محکم چیده شود. زیرا با قرار دادن اثاث سنگین در قسمت اول و پایین ماشین اثاث سنگین روی اثاث سبک سنگینی نمی کند، که باعث شکستن و یا صدمه زدن به بار های سبک نمی شود. اگر در هنگام جابجایی اثاث به ماشین حمل ونقل دقت نکنید و با برنامه ریزی پیش نروید و اثاث سبک را در اول شروع کار بچینید در پایان خواهید دید که وسایل کوچک تمامی فضای ماشین حمل اثاث را پر کرده است و جایی برای اشیای سنگین وجود ندارد.. برای سالم رسیدن بار به مقصد باید نکات مهم زیر را در هنگام چینش بار به داخل کامیون رعایت کرد

وسایل سنگین در انتهای کامیون قرار بگیرد و اثاثی که از نظر ابعاد و اندازه باهم یکسان هستند. مانند سرویس چوبی و فرش ها.برای راحتی کارجابجایی تا جایی که امکان دارد اثاثیه خود را در داخل جعبه و یا کارتن بسته بندی کنید و از قرار دادن وسایل بدون بسته بندی خودداری کنید از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید.

باربری متخصص در حمل بار

پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی

هنگامی که وسایل را به خانه جدید رساندید ابتدا خانه را تمییز ومرتب کنید. بهتر است اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب کنید. سپس به سراغ نشیمن و آشپزخانه بروید، وسپس  اثاثیه بزرگ را در جای مناسب خود قرار دهید . اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه دارید و مبلمان را در جای مناسب مرتب کنید. پس از آن به سراغ آشپزخانه بروید.  آشپزخانه ، هم به دقت زیاد نیاز دارد و هم زمان زیاد می خواهد. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها بچینید.

بسته بندی لوازم اداری را چطور انجام دهیم

 1. بسته بندی
 2. برچسب گذاری
 3. جدا کردن لوازم شکستی

باربری متخصص در حمل بار

بسته بندی

بسته بندی لوازم و وسایل اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیوتر و لپ تاپ، دستگاه های کپی و فکس، سانترال و گوشی های تلفن لازم است، هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود واز باکیفیت ترین کارتن ها استفاده شود.

 

برچسب گذاری

سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد،  تا باربری متخصص در حمل بار بتواند به بهترین روش ممکن وسایل را جابجا کند.

 

جدا کردن لوازم شکستنی

وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص آنها را جدا کنید.  بسته بندی ها ی علامت دار را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید، زیرا اگر در پایین قرار بگیرند احتمال شکستنشان زیاد می شود.

باربری متخصص در حمل بار

 

چطوریک باربری متخصص در حمل بار برای حمل  لوازم آشپز خانه پیدا کنیم

 • بسته بندی وحمل بار لوازم آشپز خانه یکی از سخت ترین مراحل انجام اسباب کشی می باشد . که باربری سه سوت موارد زیر را برای شما توصیه می کند.
 • استفاده ازجعبه بزرگ : برای مواد سبک و دشوار برای بسته بندی مواردی مثل وسایل آشپزخانه پلاستیکی، ابزارهای کوچک، ظروف پخت و پز. قفسه های ظرف،حمل یخچال
 • استفاده ازجعبه متوسط: برای موارد سنگین تر مثل ابزارهای کوچک، موارد مربوط به مایعات، محتویات داخل کشوها و کتاب‌های آشپزی. قابلمه و ماهیتابه،
 • استفاده ازجعبه حمل و نقل سنگین: این‌ها دیواره های دو جداره ضخیم دارند که برای بسته بندی موارد شکستنی به کار می‌روند مثل بشقاب‌ها، لیوان‌ها ،میوه خوری ها.
 • استفاده از روزنامه باطله: برای بسته بندی موارد شکستنی، ابزارهای ریز.وکوچک
 • از پنبه وپارجه نرم استفاده کنید:پارچه نرم را داخل وسایل شکستنی مثل لیوان ها قرار دهید
 • کیت‌های 8 خانه‌ای: محفظه‌های کیت که به میزان زیادی برای بسته بندی لیوان‌ها، ظروف پایه دارمناسب هستند. هم‌چنین آن‌ها را برای بسته بندی مجسمه‌ها، گلدان‌ ها و قوطی ها استفاده کنید. اندازه محفظه‌های کیت‌های خود را نگاه کنید و آن‌ها را با جعبه‌هایی که دارید، متناسب انتخاب کنید.
 • چسب پهن بسته بندی: به میزان زیاد خریداری کنید، زیرا برای همه وسایل خود آن را نیاز خواهید داشت.
 • برچسب‌: آن را به میزان زیاد خریداری کنید، بنابراین می‌توانید همه وسایل خود را بسته بندی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 + = 57