چگونه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهیم؟
چگونه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهیم؟
می 31, 2019
توصیه های مفید در اسباب کشی
توصیه های مفید در اسباب کشی
ژوئن 12, 2019
نمایش همه

چگونه باربری مناسبی را انتخاب کنیم؟

چگونه باربری مناسبی را انتخاب کنیم؟

چگونه باربری مناسبی را انتخاب کنیم؟

در این مقاله چگونه باربری مناسبی را انتخاب کنیم؟ می خوایم چگونگی انتخاب باربری مناسب را با شما آموزش دهیم. یکی از اصلی ترین وجه های انتخاب شرکت های باربری اصولا مکان آن است، امروزه بیشتر مردم برای انتخاب شرکت باربری به اتوبار های موجود در نزدیکی محل خود رجوع می کنند.

برای نمونه اگر منزل شما در محله تجریش است، اتوبار های واقع در محله تجریش گزینه ای مناسب برای انتخاب چنین شرکتی های باربری  است.

در واقع در بسیاری از آنالیز ها، شهر تهران را از نظر جغرافیایی به 4 بخش شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم می کنند. که باربری ها هم به این شکل است، و شما برای مثل اگر در شمال تهران تشریف دارید با باربری های شمال تهران تماس بگیرید. چرا که هم سریع تر در دسترس است و هم به مراتب هزینه های پایین تر است.

لازم به ذکر است باربری های مانند سه سوت بار در چهار بخش تهران دارای شعبه می باشند، و شما در بخش که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید ما نزدیکترین باربری و سرویس ها رو در اختیار شما قرار می دهیم.

انخاب باربری مناسب

ویژگی های باربری مناسب

 • وجود شعبه و یا امکان ارائه خدمات باربری در نزدیکی شما
 •  تجربه و خوش سابقه بودن
 • داشتن اعتبارات رسمی
 • قیمت مناسب
 • در اختیار داشتن مشاوران دقیق و با حوصله
 • ارائه بیمه بار و بارنامه
 • بسته بندی استاندارد اثاثیه شما
 • داشتن ماشین و وسایل مناسب جهت باربری
 • داشتن رانندگان با تجربه
 • سابقه کاری

 

شرایط رانندگان خودروهای باربری

شرایط و ویژگی های رانندگی خودروهای باربری تهران به گونه ایست که این شرکتها معمولا فقط از رانندگان حرفه ای و با تجربه جهت راندن و هدایت ماشین های حمل بار استفاده می کنند. کاری حساس و مهم در خدمات اسباب کشی و حمل بار. چرا که ماشین ها و خودروهای حمل بار حاوی جعبه و کارتن های وسایل و لوازم مشتریان هستند، که قصد اثاث کشی و جابجایی آنها را دارند و باید بارها به سلامت به مقصد برسند.

در واقع به همین جهت انتخاب درست شرکت خدمات حمل بار باربری تهران اهمیت زیادی دارد.  اما نکته ای که شاید بسیای از افراد به آن توجه نکنند اهمیت رانندگی خودروهای باری است. به همین جهت انتخاب راننده برای ماشین های حمل بار بسیار مهم است و در واقع هر فردی با داشتن گواهینامه نمی تواند از عهده این کار برآید.

در واقع شرکتهای باربری تهران در کنار اعزام بهترین کارگران حمل بار و همچنین انتخاب ماشین حمل بار و باربری در زمینه انتخاب راننده برای این خودروها هم سعی می کنند دقت کافی را داشته باشند. چرا که یک راننده حرفه ای براحتی می تواند خودروی باربری را براحتی به مقصد هدایت کرده و نه تنها وسایل و کارتن های حامل لوازم و اثاثیه را به موقع به مقصد برساند بلکه با داشتن آشنایی با مسیرها و جاده های مختلف داخل و خارج از تهران بتواند براحتی ایمنی خود و سرنشینان و همچنین بارها را تامین کند.

در واقع رانندگان این شرکتها باید کاملا حرفه ای و باتجربه بوده و به خصوص با مراحل باربری و وظایف رانندگان آنها آشنا باشند تا بتوانند جهت ارسال بار در تهران و یا حمل بار به شهرستان های کشورمان به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

 

ویژگی های رانندگان باربری تهران

ویژگی های رانندگان باربری تهران

 • داشتن گواهینامه پایه یک برای خودرو های باربری برای ظرفیت بالای 6 تن و گواهینامه پایه دو برای خودرو های باربری پایین تر از 6 تن
 • به کلیه مناطق تهران و به خصوص بزرگراه ها و خیابان های اصلی و راه های فرعی و اصلی آنها و همچنین جاده های بیرون از شهر مسلط باشند و به وضعیت ترافیک راه ها کاملا آشنا باشند.
 • افرادی صبور و با حوصله باشند.
 • برای رانندگی در جاده ها در پاییز و زمستان و در شرایط آب و هوایی سخت پر برف و باران آماده باشند و لوازم ایمنی خودرو برای چنین شرایطی را آماده داشته باشند.
 • در بستن اتصالات و باربندها مهارت داشته باشد.
 • دارای قدرت بدنی مناسب باشد تا بتواند در صورت لزوم به سایر کارگران شرکت باربری کمک کند.
 • با رانندگی خودروهای مختلف حمل بار (مانند خاور، کامیون و کامیونت های هیوندای و …) کاملا آشنا باشد.
 • ساعت هایی از شبانه روز که در آنها تردد ماشین های سنگین باری ممنوع است را بخاطر داشته باشد.

 

 

چگونه باربری مناسبی را انتخاب کنیم؟

در زیر به سه ویژگی اصلی و اساسی باربری خوب و استاندارد می پردازیم. توجه به این سه اصل جهت انتخاب باربری مناسب بسیار ضروری است.

دسته بندی درست هنگام جابه جایی

همان طور که می دانید هنگام جمع کردن وسایل و بسته بندی آنها بدلیل زیادی اجناس و شلوغی محیط همچنین فشار زیاد و خستگی در افراد همیشه پیش می آید که وسایل به درستی بسته بندی نمی شوند و این امر باعث می گردد تعداد کار ها افزایش بیابند و همچنین روند جابه جایی کند تر و طاقت فرسا تر شود. برای حل این مشکل و دسته بندی درست وسایل برای بسته بندی و جابه جایی باید از یک تیم مجرب ابتدا در این امر مشاوره گرفت، که همسفر بار تمامی خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما به نحو احسنت انجام خواهد داد.

 

بسته بندی صحیح وسایل

در جابه جایی همواره احتمال شکستگی و رسیدن آسیب به لوازم و اثاث وجود دارد اما با وجود تکنیک های صحیح جهت حمل بار و همچنین بهره بری از افرادی که ابتدا تجربه کافی را در این زمینه دارند و دقت کافی را زمیمه کار خود می نمایند می تواند احتمال این آسیب ها را به صفر برساند. پیشنهاد ما به شما در این زمینه بهره گیری از اتوبار های درجه یک تهران می باشد.

 

جلوگیری از به خطر انداختن لوازم برای صرف هزینه ای کمتر

همیشه توجه داشته باشید که لوازم و اثاثیه شما دارای ارزش بسیاری بوده و با آسیب دیدن، ربوده شدن ، جاگذاشته شدن آنها شما متحمل خسارت زیادی می گردید.

به دفعات این موضو رخ داده که فردی بایت پرداخت هزینه کمتر به باربری های نا معتبر رجوع کرده و دیگر لوازم خود را ندیده است لذا با پرداخت مقدار ناچیزی بیشتر از اتوبار های معتبر تهران استفاده کرده و با خیالی آسوده جابه جا شوید.

 

در فیلم زیر نحوه جابه جایی صحیح وسایل منزل به طور مثال یخچال رو بهتون آموزش می دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =