باربری متخصص در حمل بار
چگونه یک باربری متخصص در حمل بار پیدا کنیم؟
جولای 20, 2019
کار های که قبل از اسباب کشی باید انجام دهیم
کار های که قبل از اسباب کشی باید انجام دهیم
جولای 30, 2019
نمایش همه

چطور یک باربری ارزان قیمت پیدا کنیم

باربری سه سوت بار ارزان ترین باربری

باربری سه سوت بار ارزان ترین باربری

چطور یک باربری ارزان قیمت پیدا کنیم

باربری سه سوت بار با تجربه بالا و موفق در زمینه ارائه خدمات باربری در تمامی مناطق تهران یکی از شرکتهای باربری موفق در این زمینه است. که میزان رضایت و مراجعه مشتریان به این شرکت باربری نشان از موفقیت وپیروزی آن در زمينه ارائه خدمات حمل بار می باشد. باربری سه سوت بار با تکیه بر کادر فنی وبا تجربه و خودروهای تمییز وجدید خود در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته آماده خدمات برای همه هموطنان مان می باشد. این باربری با دارا بودن پرسنل و نیروی کار متخصص در زمینه های مختلف حمل بار و اسباب کشی اثاثیه منزل به صورت حرفه‌ ای عمل می نماید.

با توجه به اوضاع اقتصادی، اکثر مردم به دنبال پیدا کردن یک باربری ارزان قیمت برای حمل وسایلشان می باشند. ما به شما توصیه می کنیم، برای حمل وسایلتان از ارزانترین باربری تهران استفاده کنید. باربری سه سوت بار ارزانترین باربری در ایران برای حمل وسایلتان می باشد.

ازمهم ترین کارها در زمینه اسباب کشی و حمل بار می توان به قیمت حمل اثاثیه منزل اشاره کرد، بعضی از باربری های جابجایی اثاثیه منزل در مرحله اول وقتی به آنها زنگ می زنید، یک نرخ را به شما اعلام می کنند، و وقتی که کار جابجایی اثاثیه منزل انجام شد .یک قیمت دیگری را برای شما حساب می کنند، که این زیاد جالب نیست . و می تواند حتی برای شما بسیار ناراحت کننده باشد ، همین کار باعث شده است که اطمینان شما از بعضی ازباربری های اسباب کشی سلب شود و خواسته باشید که با یک شرکت باربری معتبر در زمینه حمل اثاثیه منزل استفاده کنید .

باربری سه سوت بار دراین مقاله سعی کرده است، تا نکات مربوط به قیمت اسباب کشی را برای شما نشان دهد، تا مشکلاتی که در این امر دارید برای شما رفع شود. و ابهاماتی که در مورد نرخ حمل اثاثیه وجود داردتا حدود زیادی بر طرف شود.

 

مهم ترین سوالاتی که در زمینه پیدا کردن باربری ارزان قیمت به وجود می آید شامل موارد زیر می شود.

  • نرخ کرایه کامیون ووسایل مختلف برای حمل وسایل چقدر می باشد؟
  • قیمت کارگر برای اسباب کشی چگونه است؟
  • هزینه حمل وسایل سنگین در اسباب کشی چگونه است؟
  • مسافت مبدا و مقصد چه تاثیری در هزینه ها دارد؟
  • آیاخدمات وابسته با اسباب کشی باعث افزایش هزینه ها می شود؟
  • چطور هزینه باربری و اسباب کشی را کاهش دهیم وباربری ارزان قیمت پیدا کنیم؟

 

نرخ کرایه کامیون برای وسایل مختلف

هزینه کرایه کامیون به این وابسته میباشد، که مسیرداخل تهران است، یا بیرون تهران که این قیمت بسته به مسیرهای مختلف فرق می کند. نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با نیسان، کامیونت روباز و مسقف متفاوت می باشد.

قیمت کارگر برای اسباب کشی

هزینه کارگر زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد. دستمزد کارگر ها برای طبقات اول تا چهارم طبق اتحادیه می باشد، ولی برای طبقات بالاتر برای هر طبقه که افزیش می یابد، به صورت توافقی می باشد. کارگران برای جابجایی وسایل سنگین هزینه اضافی دریافت می‌کنند.

باربری سه سوت بار ارزان ترین باربری

هزینه حمل وسایل سنگین در اسباب کشی

هزینه جابجایی اثاثیه منزل که سنگین می باشد. نسبت به اثاثیه سبک تر فرق می کند .که این وسایل شامل : گاو صندوق ، پیانو ، ساید بای ساید ، شیشه های میزنهارخوری ، یخچال های بالای 12 فوت و بوفه های شیشه ای فرق می کند، هزینه حمل این وسایل به صورت توافقی می باشد و در زمانی که شما به باربری سه سوت زنگ می زنید کارشناسان این باربری مشاوره را در زمینه حمل ونقل و هزینه های حمل وسایل سنگین در اثاث کشی را به شما اعلام می کنند این قیمت ها با توجه به مرکز اصناف و بازرگانی می باشد که هر ساله به سایر باربری ها اعلام می شود.

 

باربری سه سوت باریک باربری ارزان قیمت

مسافت مبدا و مقصد

قیمت باربری و حمل ونقل وسایل با توجه به مسافت مکان مبدا و مقصد محاسبه می شود. یعنی هر چه فاصله بین مکان ها طولانی تر باشد، بیشتر زمان طول می کشد، برای رسیدن به محل مقصد. در نظر داشته باشید که این زمان نیز در ساعات کار کارگران اسباب کشی محاسبه خواهد شد. به این ترتیب فاصله طی شده، ترافیک و هر مشکل دیگری هزینه باربری را بیشترمی کند.

خدمات وابسته با اسباب کشی باعث پیدا شدن باربری ارزان قیمت می شود

هزینه بسته بندی وسایل خونه، باز و بستن لوسترها و هر نوع خدمات اضافه بر حمل ونقل می تواند هزینه باربری را بیشتر کند. اگر می خواهید باربری سه سوت به عنوان یک بار بری ارزان قیمت ، بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام دهد بهتر است از قبل هماهنگ کنید.
برای بسته بندی لوازم خانه باید هزینه اضافی برای کارتن ها و جعبه های بسته بندی را نیز در نظر گرفت . و روی زمانی که طول می کشد تا بسته بندی انجام گیرد هم این هزینه تاثیر می گذارد.

باربری سه سوت بار یک باربری ارزان قیمت

چطور هزینه باربری و اسباب کشی را کاهش دهیم؟

 

انتخاب وسیله ای که قرار است وسایل را باهاشون حمل کنیم، در هزینه ها تاثیر زیادی دارد.

پیدا کردن ماشین حمل وسایل و لوازم،دشواراست. و باید هزینه پرداخت کرد. نوسان نرخ بنزین وگازوییل، اجاره خاور برای حمل بار و بسیاری از هزینه های اضافی ریز و درشت را به ناچار باید بپردازید.

پس برای اینکه از این مشکلات خلاص شوید. می توانید به دنبال یک باربری ارزان قیمت باشید. شرکت باربری سه سوت می تواند هزینه ها را کاهش داده و آرامش بیشتری را به شما دهد. و وسیله مناسب حمل ونقل را به شما معرفی کند. پس بهتر است برای کاهش هزینه ها از یک باربری به صرفه و وسیله مناسب استفاده کنید.

کرایه ماشین های کوچک مثل وانت بار ارزان تراز کامیون وخاوراست. ولی وانت بار نمی تواند، همه لوازم بزرگ و کوچک را در خود جای دهد. مشاهده شده است، بعضی از افراد برای صرفه جویی در هزینه باربری و حمل وسایل، از وانت بار استفاده می کنند . و کرایه چند بار مراجعه پی در پی وانت بار به محل را می پردازند. که حتی این هزینه از یک ماشین بزرگ بیشتر شده است.

با بسته بندی اصولی هزینه باربری نیز کاهش می یابد.

اگر وسایل منزل را به خوبی واصولی بسته بندی کنید، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. ودر نتیجه هزینه باربری نیز کاهش می یابد. هر چه بسته های کمتری داشته باشید، زمانی که کارگران صرف اسباب کشی می کنند کمتر خواهد شد.
برای کاهش هزینه باربری می توانید بسته بندی لوازم را از قبل انجام دهید. و می توانید با دقت این کار را انجام دهید . وخودتان با بر چسب وسایل را جدا کنید. برای بسته بندی به کارتن های کوچک و بزرگ بسیاری نیاز دارید که می توانید از کارتن های اضافه ی فروشگاهها استفاده کنید.

 

وسایل اضافی را با خود حمل نکنید

هرچه قدر مقدار وسایل تان کمتر باشد. هزینه حمل آنها کمتر می شود، با نگاهی به وسایل داخل خانه متوجه لوازم غیر ضروری و بلا استفاده زیادی می شوید. که خیلی قدیمی شده اند. دوچرخه قدیمی پسرتان، تخت خواب دوران کودکی دختر و پسرتان و بسیاری از لوازم قدیمی وکهنه هستند، که دیگر هیچ استفاده ای نمی شود از آنها کرد.
فروختن این وسایل کهنه به سمساری ها دوتا خوبی دارد 1- کاهش هزینه باربری و2- کمک به پرداخت هزینه های باربری .بسیاری از افراد وسایل کهنه وقدیمی را با خود به منازل جدید می برند، در حالی که هرگز از انها استفاده نخواهند کرد .
این یک حقیقت است ، که اگر لوازمتان کمتر باشد. وخواسته باشید با خود حمل کنید، هزینه باربری کمتری هم پرداخت خواهید کرد. حتی اگرلوازم دست دوم و اضافیتان را کسی نمی خرد ، می توانید آنها را به موسسات خیریه یا مساجد محله تان هدیه دهید. به این ترتیب شاید پولی دریافت نکنید ولی از پرداخت هزینه های باربری برای لوازم بدون استفاده هم خلاص می شوید.

 

فصل و زمان مناسب برای باربری باعث کاهش هزینه باربری می شود

یکی از راه های کاهش هزینه ها در نرخ باربری توجه به فصل و زمانی است که ما تصمیم به تغییر مکان زندگی می گیریم. جا به جایی ها در فصل تابستان بسیار بیشتر است، و اغلب افراد تقاضای کارگر اسباب کشی برای روزهای تعطیل را دارند. اگر مستاجر هستید، اجاره نامه را به گونه ای تنظیم کنید، تا در فصلی غیر از تابستان قرار داد پایان یابد. تا راحت تر هم خونه پیدا کنید وهم باربری ها سرشان خلوت باشد.
نرخ باربری وسایل منزل در مهرماه و فصل پاییز و زمستان، کمتر از فصل تابستان است. بسیاری از شرکت های باربری برای تعطیلات و جمعه ها هزینه بیشتری دریافت می کنند. برای کاهش هزینه باربری و حمل وسایل وپیدا کردن باربری ارزان قیمت ، در روزهای وسط هفته و یا فصلی غیر از تابستان اسباب کشی کنید.

باربری سه سوت بار یک باربری ارزان قیمت

ما به تمامی شما عزیزان توصیه می کنیم. تا برای حمل وسایلتان از باربری سه سوت باراستفاده کنید. باربری سه سوت بار یک باربری ارزان قیمت در حمل ونقل وسایلتان می باشد.با آگاه شدن از قیمت ها شگفت زده خواهید شد و از قیمت ها راضی خواهید بود. برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.02122922567

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

71 − 65 =