چطور بهترین باربری در حمل جهزیه عروس پیدا کنیم

کار های که قبل از اسباب کشی باید انجام دهیم
کار های که قبل از اسباب کشی باید انجام دهیم
جولای 30, 2019
نکات مربوط به باربری ادارات
نکات مهم که در اسباب کشی و باربری ادارات باید رعایت کرد
آگوست 5, 2019
نمایش همه

چطور بهترین باربری در حمل جهزیه عروس پیدا کنیم

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

چطور بهترین باربری در حمل جهزیه عروس را پیدا کنیم

باربری تهران با توجه به جمعیت شهر تهران که در سال 1395 طبق آخرین آمار به 13 میلیون نفر رسید و همچنین در سال 1396 این مقدار جمعیت به مرز 15 میلیون نفر رسیده است، کار باربری در این شهر پر جمعیت جهان از دشواری های خاصی برخوردار می باشد، لذا شهروندان گرامی تهرانی و ساکنین محترم تهران و حومه، باربری در تهران را فقط و فقط با باربری سه سوت بار تجربه کنید، با استفاده از بهترین خدمات باربری و حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران، کلیه نیازهای شما را در امر باربری برای شما ساکنین و مشتریان محترم برآورده کرده است ، پس با ما همراه باشید ، باربری سه سوت بار یک باربری ارزان در تهران است، لذا می توانید با یک تماس تلفنی در این شلوغی تهران و جمعیت شهر تهران کلیه خدمات باربری خود را در کمتر از 20 دقیقه دریافت کنید و همچنین در کمتر از 3 ساعت کلیه وسایل و بار شما را به تمام نقاط تهران و همچنین از باربری از تهران به شهرستان را انجام خواهیم داد. یکی ازمهم ترین موارد حمل ونقل حمل جهزیه عروس می باشد. در این مقاله نکاتی را درباره حمل جهزیه عروس خواهیم گفت

 1. تاریخچه حمل جهزیه عروس
 2. رفع استرس های ناشی از حمل جهزیه عروس
 3. برنامه ریزی برای حمل جهیزیه
 4. خدمات در زمینه حمل جهزیه عروس

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

تاریخچه حمل جهزیه عروس

امروزه وضعیت حمل و نقل در ایران بسیار تغییر کرده است و می توانید به طور متوسط برای هر خانواده ایرانی، داشتن یک عدد ماشین را در نظر بگیرید، اما در زمان های دور، اکثر جابه جایی ها با شتر، قاطر و یا با پای پیاده انجام می شد و فقط عده کمی از رجال و انسان های رده بالای کشوری و … به وسایل حمل و نقل دسترسی داشتند.
کم بودن امکانات در گذشته، روی همه ابعاد زندگی آنها تاثیر گذاشته بود، برای مثال می توان به موضوع جهاز بران عروس که امروزه به صورت ساده با ماشین انجام می شود ، اشاره کرد.
در گذشته می بایست عده ای از افراد، وسیله های زندگی عروس و داماد را داخل سینی های بزرگ، روی سرشان قرار می دادند که به آنها طبق کش می گفتند.
علاوه بر طبق کش ها، عده ای نیز در طول مسیر به نواختن ساز و موسیقی مشغول می شدند تا آنکه به مقصد مورد نظر خود برسند. البته به نظر ما این کار علی رغم سختی هایی که داشت، بسیار مفرح بود.
در ایران مانند بسیاری از کشورهای دیگر جهان، از زمان های قدیم رسم بوده که این جشن را خانواده داماد با شکوه هر چه تمام تر سعی می کردند برگزار کنند. سفره عقد ایرانی دارای عناصر متعدد و زیادی است که هر کدام یک نماد هستند. مسلما دیدن سفره عقد و نشستن عروس و داماد در کنار آن و شادی خانواده های هر دو طرف، اقوام و دوستان شان صحنه ای به یاد ماندنی است و آغاز یک زندگی مشترک بین آن دو را نوید می دهد.
امروزه با پیشرفت روز افزون علم و وجود وسیله های حمل و نقل مجهز و پیشرفته می توانید حمل این وسایل (جهاز عروس) را به راحتی، بدون دردسر و باصرف کمترین خستگی انجام دهید.
حتی می توانید مسئولیت این جابه جایی را به شرکت های باربری معتبر(باربری سه سوت بار) بسپارید. آنها کلیه وسایل شما را با مشخص کردن روز و ساعتی که مد نظرخودتان است با صبر و حوصله بسته بندی می کنند وبا کمک کارگران کار آزموده و حرفه ای که در اختیار دارند نسبت به جابه جایی وسیله های شما اقدام می کنند.

رفع استرس های ناشی از حمل جهزیه عروس

حمل جهیزیه عروس معمولا در گیر و دار برگزاری مراسم عروسی و پیش از آن باید انجام شود .از این رو معمولا خانواده ها فرصت کافی برای رسیدگی به تمامی امور حمل جهیزیه عروس ندارند.
ضمن اینکه استرس و نگرانی در این زمان به حد بالایی در خانواده به خصوص خانواده عروس می رسد و این استرس می تواند بر روند کلی جابجایی جهیزیه و چیدمان آن اثر گذار باشد. اما این مشکل نیز به سادگی قابل حل است. شما می توانید از شرکت های باربری و حمل بار برای حمل جهیزیه عروس استفاده نمایید. تعداد کارگر اسباب کشی ماهر و با تجربه می توانند به سرعت کل جهیزیه عروس را در زمانی کوتاه بسته بندی نمایند و سپس آنها را درون کامیون حمل اثاثیه بارگیری کرده و به سمت مقصد حرکت نمایند. کار این افراد تنها با تخلیه جهیزیه تمام نمی شود بلکه شما می توانید برای چیدمان وسایل در جای خود از باربران کمک بگیرید.

شرکت اتوبار سه سوت بار ضمن تبریک به کلیه زوج های جوان، بدین وسیله اعلام می کند که آماده است تا این نگرانی را برطرف کرده و جهت حمل و جابجایی جهیزیه و کلیه وسایل زندگی شان، با بهترین کیفیت در زمینه باربری و کلیه خدمات اسباب کشی، خدمت آنها باشد

 • استفاده از بارنامه و بیمه نامه رایگان
 • استفاده از کارگران خوش اخلاق
 • استفاده از کارگران ورزیده و آموزش دیده و حرفه ای
 • خودروهای حمل بار تمیز ، موکت شده و مسقف
 • بسته بندی حرفه ای وسایل و بار

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

برنامه ریزی برای حمل جهیزیه

جهاز برون معمولا در روز مشخصی انجام می شود و در این روز تمامی جهیزیه در منزل عروس و داماد چیده می شود.
مهمانان پس ازمراسم حنابندان برای بازدید از جهیزیه عروس به خانه آنها می روند.
اما حمل جهیزیه عروس و چیدمان آن در یک روز کار بسیار مشکلی است و می تواند منجر به اتفاقات ناگواری شود. زیرا افراد همه تمایل دارند کمک کنند تا جهیزیه زودتر جابجا و چیده شود و بی دقتی و سهل انگاری و بی تجربگی برخی افراد می تواند خسارت های زیادی به جهیزیه وارد نماید. اما شما می توانید با انجام چند کار ساده این مشکلات را برطرف نمایید. اگر خانه عروس و داماد از قبل آماده است شما می توانید وسایل را کم کم به خانه جدید منتقل کنید و سر صبر و حوصله آن را بچینید. به این ترتیب نیازی نیست به یکباره حجم زیادی از وسایل را در یک روز جابجا کنید. به مرور خانه از وسایل مختلف پر می شود و شما می توانید تا پیش از مراسم عروسی چیدمان آن را به دلخواه تمام کنید.
وسایل در باربری لوازم عروس، دیگر به آسانی گذشته نیست و بهتر است از طریق شرکت هایی صورت بگیرد که در زمینه خدمات اسباب کشی و باربری فعال هستند.

 • بسته بندی جهیزیه
 • حمل و جابجایی جهیزیه به خودروی باربری و حمل آن به سمت منزل داماد
 • انتقال جهیزیه از ماشین باربری به مقصد
 • چیدمان وسایل

در حال حاضر بخاطر گرایش مردم به سمت زیبایی و مدرن و شیک بودن؛ بسیاری از عروس خانم ها علاقه خاصی به تزیین وسایل جدید منزل خود دارند.
با توجه به اینکه اولویت چیدمان وسایل منزل در باربری سه سوت بار با آشپزخانه است؛ باید در چیدمان و دکوراسیون آن دقت کرد. مرتب و منظم بودن وسایل خانه به جهیزیه زیبایی دو چندان می افزاید. شاید نظم، در نگاه اول مسئله مهمی در تزیین و چیدمان جهیزیه عروس نباشد؛ اما وقتی با جهاز ریز و درشت زیادی سرو کار داشته باشید؛ میبینید که با نظم دادن و مرتب کنار هم چیدن جهیزیه میتوانید به زیبایی خانه جدیدتان جلوه خاصی ببخشید.

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

خدمات در زمینه حمل جهزیه عروس

بسیاری ازعروس های جوان علاوه بر جهزیه، تمایل دارند که هنگام استفاده از خدمات باربری، وسایل سفره عقدشان را هم با خود به خانه جدید ببرند. مانند کله قند، آینه، لباس عروسی. از طرف دیگر خود جابجایی و حمل جهزیه عروس هم اهمیت دارد به خصوص اگر مسافت دور باشد و یا زوج تازه ازدواج کرده از طریق حمل بار به شهرستان بخواهند جهیزیه و یا سایر لوازم زندگی شان را به شهرهای دیگر ببرند و در آنجا مستقر شوند.
همانند سایر خدمات باربری سه سوت بار، در این زمینه هم ما می توانیم با بهترین امکانات جهت بسته بندی، حمل بار و چیدن در خانه جدید، با استفاده از بهترین کارگروهای حمل بار و ماشین های باربری (از قبیل بهترین خاور، وانت و یا کامیونت) در خدمت شما نو عروس ها و دامادهای محترم باشیم.
هنگام استفاده از خدمات همکاران ما در مرحله بسته بندی، خیالتان کاملا راحت باشد که با استفاده از کارتن و جعبه های مناسب به بهترین شکل ممکن این کار صورت می گیرد. با استفاده از فویل، استرچ، نایلون، پلاستیک حباب دار ضد ضربه و یا سایر ابزارهای لازم جهیزیه شما جهت جابجایی آماده می شود و اگر وسایل سفره عقد هم در میان آنها هست و می خواهید آنها را تا مدتی نزد خود به یادگار نگه دارید، (مانند آینه و کله قند) همکاران ما بیشترین احتیاط ممکن را جهت سالم رساندن آنها انجام خواهند داد.

آنها سنگین ترین و مشکل ترین وسایل مثل:
یخچال ساید بای ساید
میز نهارخوری و شیشه آن
آینه شمعدان
انواع وسایل تزئینی حساس
بوفه و سرویس خواب و … را به سادگی حمل نموده و در جایی که مد نظر شماست قرار می دهند.باربری سه سوت بار بهترین و ارزان ترین باربری در زمینه باربری حمل جهزیه عروس می باشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما تماس بگیرید.

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 5