نکات مهم که در اسباب کشی و باربری ادارات باید رعایت کرد

نکات مربوط به حمل جهزیه عروس
چطور بهترین باربری در حمل جهزیه عروس پیدا کنیم
آگوست 4, 2019
نکات مربوط به وسایل شکستنی
مهم ترین نکاتی که برای بسته بندی لوازم شکستنی باید انجام داد.
آگوست 6, 2019
نمایش همه

نکات مهم که در اسباب کشی و باربری ادارات باید رعایت کرد

نکات مربوط به باربری ادارات

نکات مربوط به باربری ادارات

نکات مهم که دراسباب کشی وباربری ادارات باید رعایت کرد

اسباب کشی و حمل وسایل منزل، شرکت و یا کارخانه با یکدیگر متفاوت است و هر کدام نیاز به دانش، تجربه و تخصص مخصوص به خود دارد. مواردی نظیر نوع بسته بندی، نحوه انتقال بار به خودرو، انتخاب خودروی مناسب ( وانت، نیسان، خاور، کامیون و … ) روش خالی کردن و چیدن بار در مقصد از جمله مواردی هستند که بسته به نوع بار تفاوت می کنند. حتی نحوه حمل اثاثیه منازل مختلف بسته به نوع وسایل و لوازم با یکدیگر تفاوت دارد. در بسیاری از موارد پیشنهاد سه سوت بار استفاده از خاورهای موکت کاری شده به منظور کاهش احتمال آسیب های حتی جزئی به وسایل و لوازم خانه و شرکت شماست.
انتخاب بهترین وسیله نقلیه برای حمل اثاثیه منزل به میزان اثاث و همچنین مقصد و مبدا بارگیری نیز ارتباط دارد. اینکه مبدا بارگیری برای حمل اثاثیه منزل در شرق ، شمال ، جنوب، مرکز یا غرب تهران باشد و همچنین ساعت بارگیری و حمل بار، از جمله موضوعات مهم برای انتخاب بهترین خودرو حمل بار در تهران محسوب می شوند.
بسیاری از مردم وقتی اسم اسباب کشی می آید ذهنشان به سمت جابه جایی منزل می روند و نمی دانند که باید ادارات نیز اسباب کشی انجام دهند و می توان گفت که یکی از سخت ترین حمل ونقل ها مربوط به اسباب کشی سازمانها می باشد و باربري ها باید چندین برابر یک اثاث کشی منزل زحمت و دقت کند.
پیشنهاد ما قبل از اقدام به اثاث کشی ، مشورت با کارشناسان باربری سه سوت بار است. می توانید از مشاوره های رایگان ما برای انتخاب بهترین روش و بهترین زمان حمل اثاثیه منزل یا ادارات استفاده کنید.
در این مقاله روش های اسباب کشی ادارات و سازمانها را بررسی می کنیم و نکاتی را خواهیم گفت که چگونه باربری سه سوت بار می تواند یک شرایط خوب و مناسب را فراهم کند که بدون مشکل یک سازمان را جابه جا کرد.

 

  1. انتخاب باربری مناسب مهم ترین بخش است.
  2. باربری ادارات سخت تر از منزل است.
  3. قبل از باربری در ادارات برنامه ریزی کردن بخش مهم کار می باشد.
  4. اقداماتی که قبل از جابجایی به مکان جدید در ادارات باید انجام دهید.
  5. در بسته بندی لوازم الکترونیکی و کامپیوتری در ادارات دقت زیادی کنید.

نکات مهم در اسباب کشی ادارات

انتخاب باربری مناسب مهم ترین بخش است.

در هنگام باربری شرکت ها و ادارات به علت اهمیت بالای لوازم و بار امنیت بار بسیار حائز اهمیت میباشد. به همین دلیل همکاری با یک باربری با تجربه در تهران امری لازم و ضروری میباشد زیرا با کوچکترین اشتباهی ممکن است ضرر های جبران ناپذیر به لوازم در حین جابجایی وارد شود. سه سوت بار با تجربه بالای کادر خود در امر باربری در تهران به شما این اطمینان را میدهد که بار شما صحیح و سالم به مقصد خواهد رسید. ما برای تضمین امنیت بار از تکنیک های بسته بندی ضحیح بار و استفاده از ضربه گیر در هنگام جابجایی با استفاده میکنیم، تکنیک هایی که ثابت شده و موفق بوده اند و سال هاست مورد استفاده قرار میگیرند
در اسباب کشی برای اداره ها باید به دنبال باربری هایی باشیم، که خدمات بیمه ای را به طور کامل بر عهده می گیرند. زیرا قرار است لوازم و وسایل یک شرکت که گاهی هزینه های بسیاری برای تهیه آن شده است را جابه جا کنید. باربري سه سوت بار برای ادارات با دقت و حوصله بیشتری کار باربری را انجام می دهد. اولین کاری که باربري سه سوت بارانجام می دهد برنامه ریزی درست و زمان بندی درست و اطلاع به کارمندان جمع آوری وسایل و بسته بندی آن و برچسب گذاشتن بروی کارتن های اسباب کشی و در آخرین مرحله قرار دادن وسایل داخل ماشین اسباب کشی می باشد.
باربري سه سوت بار بعد از رسیدن به محل مورد نظر باید قبل از آن موقعیت و جایگاه هر بخش را مشخص کنند تا وسایل مربوط آن بخش را در آنجا قرار دهیم باربري سه سوت بار از فوت وفن های اسباب کشی استفاده می کند تا شما کاملا” از شرایط راضی باشید و بدون دردسر یک اسباب کشی راحت را داشته باشید

باربری ادارات سخت تر از منزل است.

اسباب کشی کار بسیار سخت و زمانبری است. حال فرض کنید بخواهید مکان شرکت خود را عوض کنید. باید به تک تک کارمندانتان بگویید که وسیله های مربوط به خود را جمع کنند. هماهنگ کردن تعداد زیادی از افراد، انجام اسباب کشی را از پیش سخت تر خواهد کرد.
پیشنهاد ما به شما ، انتخاب یک شرکت باربری مطمئن است شرکتی که علاوه بر انجام بیمه برای بارها ، به بسته بندی حرفه ای محصول شما نیز بپردازد تا بعد از آنکه به مقصد نهایی خود رسیدید، برای انجام ندادن بسته بندی حرفه ای (شکستگی کامپیوترها،پرینترها و..) دچار ضررهای چندین برابر و افسوس نشوید.

باربری ادارات سخت تر از منزل است

قبل از باربری در ادارات برنامه ریزی کردن بخش مهم کار می باشد.

برای آنکه بتوانید در زمان کوتاهی جابه جا شوید وشرکتتان برای مدتی تعطیل نباشد، نیازمند یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده، جامع و دقیق هستید تا مشتریان برای انجام کارهای خود دچار سردرگمی و کلافگی نشوند. در ضمن می بایست قبل از تغییر مکان، مشتریان خود را از محل جدید شرکت آگاه کنید.
شما باید لیستی از انتظارات و زمان دقیق جابه جایی خود را بین کارمندان توزیع کنید. تا آنها بدانند دقیقا برای اسباب کشی چه کارهایی باید انجام دهند و کدامیک از وسایل اتاق کارشان را باید خودشان بسته بندی کنند و مسئولیت آن را بر عهده داشته باشند.
یکی از دلایلی که اهمیت برنامه ریزی را بیش از پیش روشن می کند، این است که کارمندان بتوانند کارهای ارباب رجوع و شرکت را در روزهای قبل از انتقال، تقسیم بندی کنند و انجام دهند و کارهارا برای روز پایانی که امکان تعطیلی شرکت وجود دارد نگذارند.
می توانید با نصب آدرس جدید شرکت در همه راهروها و فضاهای عبور مرور، مطمئن باشید همه می توانند به آدرس جدید دسترسی داشته باشند تا برای رفت و آمد به محل جدید شرکت دچار مشکل نشوند.

اقداماتی که قبل از جابجایی به مکان جدید در ادارات باید انجام دهید.

قبل از اینکه بخواهید اسباب کشی کنید و جابجا شوید، محل جدید اداره یا شرکت را تمیز و مرتب کنید. برخی از لوازم جانبی اداره ها یا شرکت ها بسیار حساس و مهم می باشند. در هنگام حمل اثاثیه به مکان جدید باید با شرکت های حمل اثاثیه هماهنگ کنید که چه وسایلی برای جابجایی وجود دارند. به طور مثال: حمل گاو صندوق، حمل میزها، کامپیوترها و … تا از قبل آمدن به محل اسباب کشی، برنامه ریزی کرده و ماشین مناسبی برای حمل اثاثیه در نظر بگیرند. برای اینکه اسباب کشی منزل راحت و سریعی داشته باشید، از قبل مشخص کنید که هر کدام از وسایل مورد نیاز در کدام قسمت اداره یا شرکت قرار بگیرد. به طور مثال، مشخص کنید که کارگران حمل اثاثیه (سه سوت بار)، میز کنفراس را در کدام اتاق و یا پرینتر و میز کارمندان را در کجا بگذارند. فراموش نکنید در صورت داشتن دستگاه حضور و غیاب و تلفن سانترال، آن ها را قبل از انتقال به مکان جدید نصب کنید.

در بسته بندی لوازم الکترونیکی و کامپیوتری در ادارات دقت زیادی کنید.

لوازم و وسایلی را که قرار است به محل جدید ببرید؛ از قبل مشخص و بسته بندی کنید. یکی از نکات مهم در اسباب کشی اداره ها و شرکت ها، حمل و نقل لوازم الکترونیکی و کامپیوتری از جمله پرینتر، فکس، مانیتور و … می باشد. بسته بندی، جابه جایی و زمان ارائه این دستگاه ها توسط شرکت های اسباب کشی اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه کنید که لپ تاپ ها، مانیتور و کیس کامپیوتر، حساس و شکستنی هستند و باید در کارتن و جعبه های مخصوص خود گذاشته شوند.
هنگام قرار دادن دستگاه های پرینتر، فکس و اجزای کامپیوتر از جمله کیس، مانیتور و یا صفحه کلید، بهتر است در داخل جعبه از مواردی مانند فوم و یا پلاستیک حباب دار پر کنید تا در طول اسباب کشی در اصفهان، جابجایی و حمل اثاثیه، میزان ضربه وارده به آن ها به حداقل برسد. البته در نظر داشته باشید که کارگران با تجربه و حرفه ای شرکت حمل اثاثیه سه سوت بار، به خوبی از عهده این کار بر می آیند و کاملا به اهمیت چنین مواردی واقف هستند.

هنگام حمل اثاث منزل ، بعضی از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی برای حمل اثاثیه منزل مطمئنا دچار مشکلاتی در این زمینه می شوند و همین دلسردی از کار اسباب کشی و حمل اثاثیه باعث شده است که بعضی از افراد کار حمل اثاثیه منزل را سخت بدانند و در این راستا دچار مشکلات شده باشند ، از این رو ما در باربری جا بخ جا خدمات تخصصی اسباب کشی را انجام می دهیم.

بسته بندی لوازم الکترونیکی و کامپیوتری

نکات مهم در اسباب کشی ادارات

اگر می خواهید بسته بندی بارها را خودتان انجام دهید بهتر است، جعبه هایی در سایز های مختلف همراه با مقداری طناب و پلاستیک های حباب دار و روزنامه های باطله تهیه کنید و خودتان شروع به بسته بندی وسایل کنید.
بهتر است اسناد و قرار دادهایی که بسیار مهم است را خودتان یا فرد قابل اعتمادتان با ماشین شخصی جابه جا کنید تا احتمال آسیب یا گم شدن آن را به حداقل ممکن برسانید.
توجه کردن به این مسئله هم مهم است که در هنگام بسته بندی وسایل می بایست لوازمی که داخل هر بسته بندی قرار می گیرد مشابه بوده تا در هنگام باز کردن بسته ها در پیدا کردن هر وسیله دچار مشکل نشویم
آنچه که واضح است در اسباب کشی شرکت ها، وسایلی از قبیل ، صندلی ، میز، پرینتر، کامپیوتر و…جابه جا می شوند پس اگر می خواهید کار بستن بارها را خود انجام دهید باید کارتون و جعبه هایی با سایزهای مورد نظر را تهیه کنید.
قبل از ورود به مکان جدید برای آنکه در وقت صرفه جویی کنید باید تمامی سیستم های برق ، گرمایشی و سرمایشی را بررسی کنید و از سلامت آنها مطمئن شوید و مکان جدیدتان باید تمیز و عاری از هر گونه خاک و…باشد تا بتوانید جعبه ها را با خیال راحت باز کنید و وسیله ها را بچینید.
در هر صورت برای داشتن یک اسباب کشی اداری آسان و بی دردسر، بهتر است با شرکت های حرفه ای، مشورت های لازم را انجام دهید. شرکت سه سوت بار تهران آماده همکاری با شما عزیزان است.

باربری سه سوت بار با بیش از یک دهه سابقه در امر باربری در تهران اکنون آماده همکاری با ادارات و شرکت ها جهت هرگونه خدمات باربری می باشد. باربری ادارات و شرکت ها امری بسیار متداول میباشد، از جابجایی شرکت به مکان جدید تا فرستادن محصولات و سفارشات مشتریان به نقاط مختلف شهر تهران و یا کشور. سه سوت بار با پیشنهاد همکاری طولانی مدت با شرکت ها و ادارات در تهران آماده ارائه خدمات باربری با تخفیف ویژه و همکاری طولانی مدت میباشد.

نکات مهم در اسباب کشی ادارات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

85 + = 91