باربری زعفرانیه
باربری زعفرانیه
فوریه 9, 2020
باربری نیاوران
باربری نیاوران
مارس 15, 2020
نمایش همه

فیلم نحوه حمل صحیح پیانو

نحوه حمل صحیح پیانو

فیلم نحوه حمل صحیح پیانو

پیانو یکی از سازهای بسیار گرانبهاست که گاهی قیمت آن بالغ بر چند صد میلیون تومان می باشد. حمل و جابجایی پیانو نیازمند زمینه سازی و تلاش است. پیانو ها سنگین هستند و انتهای آنها نسبت به خراش، شکستگی و ضربه بسیار آسیب پذیر است. حتی یک پیانوی کوچک دیواری، وزنی بیش از ۱۵۰ کیلوگرم دارد. پیانو های رویال براحتی می توانند وزنی حدود ۴۵۰ کیلوگرم داشته باشند. در فیلم زیر می توانید نحوه حمل و جابه جایی پیانو را مشاهده کنید.

 

 

جابه جایی و حمل و نقل پیانو

اگر قصد جابه جایی و حمل و نقل پیانو را دارید ، باید به نکات زیر توجه نمایید تا در حین حمل به پیانو شما آسیب نرسد و مجبور نشوید دوباره برای خرید ساز جدیدی هزینه نمایید ، اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه اسباب کشی و باربری هستید شرکت سپند بار بهترین گزینه برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شماست برای حمل تخصصی پیانو با این شرکت تماس بگیرید تا خدمات بی نظیر اسباب کشی و حمل پیانو را برای شما انجام دهیم ما در خدمت شما خواهیم بود.

 

مشکلات جابجایی پیانو

اسباب کشی در پیش دارید و فکر نحوه حمل پیانو شما را نگران کرده است. نمی‌دانید از کجا و چگونه جابجایی پیانو را شروع کنید. ساختار برخی از پیانو‌ها حالت نامتقارن دارد و جابجایی آن‌ها سخت !! برخی از انواع پیانو فاقد چرخ زیرین هستند و این موضوع جابجایی آن‌ها را دشوار می‌کند. از طرفی ساختار بیرونی برخی از پیانو‌ها به دلیل عمربالا ضعیف شده است و در صورت گرفتن آن بخش برای بلند کردن پیانو به بدنه دستگاه آسیب می‌رسد. یکی دیگر از مشکلاتی که در زمان جابجا کردن پیانو به وجود می‌آید گیر کردن پایه زیرین پیانو به نقاطی در کف زمین است و در صورت شکستن یکی از آن‌ها پیانو به درستی قرار نمی‌گیرد. در صورتی که پیانو حتی به طول چند متر درست جابجا نشود احتمال آسیب به ساختار درونی پیانو و تأثیر منفی در کارکرد و صدای آن‌ در پی خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 2