چگونه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهیم؟
چگونه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهیم؟
می 31, 2019
نمایش همه

باربری

باربری

باربری

باربری سه سوت بار در باربری تهران متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد. که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت، نیسان و کامیون انجام می دهد. و تمامی خدمات اتوبار و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد. این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد. و بهترین سرویس دهی را برای اسباب کشی برای شما در تمامی نقاط تهران انجام خواهد داد.

 

باربری

 

چرا باربری تهران؟

اتوبار تهران سه سوت بار با داشتن نیرو مجرب اعم از نیروی حرفه ای جهت بسته بندی و پک کردن وسایل منزل، کارگران با تجربه جهت حمل بار و اثاث کشی با رانندگان آشنا به تمامی نقاط تهران است. و دارا بودن مجوز از اتحادیه با نام و نشان باربری تهران به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل آماده است.

به صورت فعال خدمات خود را در استان تهران و دایر کردن شعبه هایی همانند باربری غرب تهران که در محدوده غرب تهران و باربری شمال تهران که در منطقه شمال تهران امور اثاث کشی را انجام می دهد. و اتوبار مرکز تهران که با نیرویی مجرب و نیرومند در مرکز تهران امور اثاث کشی را انجام می دهد. و در شرق تهران امور حمل و نقل را با نام و نشان باربری شرق تهران انجام می دهد. باربری تهران با در اختیار گذاشتن کارتن های مخصوص اسباب کشی و حمل و نقل و ارائه وکیوم و ضربه گیر های بسته بندی درصد صدمات به وسایل شما را کاهش می دهد.

و اگر خدمات بسته بندی توسط خود شرکت اتوبار تهران انجام بگیرد، این قول را به شما می دهیم، که درصد خسارات را به صفر کاهش دهیم. و یک اسباب کشی رویایی را عاری از هرگونه دردسر و مشکل را برای شما به وجود بیاوریم. موسسه باربری تهران با مجوز رسمی و قیمت های اتوبار زیر نظر اتحادیه باربری تهران در کنار شما خواهد بود.

باربری

هدف باربری ما

هدف ما در موسسه باربری تهران سه سوت بار ارائه پر کیفیت ترین و بهترین خدمات در حوزه باربری است. تا بتوانیم بهترین خدمات را با به صرفه ترین و کمترین هزینه را برای شما انجام بدهیم. باربری و اسباب کشی جزء مواردی حساس و پر دردسر است، که می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. و یا برای بعضی از کسانی که اسباب کشی می کنند، تجربه ای سخت و برای بعضی ها خاطره انگیر باشد.

خاطره انگیز بودن یک اسباب کشی نیازمند تخصص و یک برنامه ریزی دقیق می باشد، که باربری تهران با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق برای انجام صفر تا صد کار این کار را برای شما انجام می دهد. و آماده است، بهترین خدمات اتوبار در سطح استان تهران را برای شما به وجود بیاورد. اگر قصد دارید یک اثاث کشی بدونه مشکل را تجربه کنید، فقط با یک تماس با شرکت باربری تهران ما شما را یاری می کنیم، تا سرویس دهی اثاث کشی را به بهترین شیوه ممکن برای شما انجام بدهیم.

 

حمل اثاثیه در تهران

 

حمل اثاثیه در باربری تهران

شرکت های حمل بار زیادی در تهران وجود دارند، که خدمات باربری تهران و اتوبار حمل بار و حمل اثاثیه منزل را به صورت تخصصی و شبانه روزی ارائه می دهند. این شرکت های اتوبار با نهایت دقت سعی بر این را دارند، که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کرده و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه می سازند. و به گونه ای این خدمات را ارائه می دهند، که حمل اثاثیه منزل در باربری تهران را برای شما انجام دهند. برای حمل اثاثیه منزل از بهترین و جدیدترین خاور ها استفاده می کنیم و کار حمل بار در تهران را به سبکی انجام می دهیم.

خدمات ما همانطور که خدمت شما عرض کردیم، به صورت صفر تا صد می باشد. یعنی در مرحله اول مشاوره کامل را در خصوص حمل اثاثیه منزل در باربری تهران را به شما ارائه داده، و شما را با شیوه بسته بندی و حمل بار آگاه می سازیم. و بعد از انجام این امور خدمات تخصصی بسته بندی را انجام داده، و در نهایت کار حمل بار و اتوبار اسباب کشی را برای شما انجام می دهیم.

از کارهایی که میتواند بعد از هر اسباب کشی خسته کننده باشد، نحوه چیدمان وسایل منزل می باشد، که شرکت ما این خدمات را نیز برای شما انجام خواهد داد. که در ادامه این مقاله به سایر این موضوعات خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید. و اگر در آخر سوالی داشتید، آنرا در قسمت نظرات با ما در میان بگزارید، یا با ما تماس بگیرید.

 

خدمات باربری سه سوت بار در تهران

خدمات باربری در تهران

سه سوت بار با تکیه بر خدمات ارزشمند خود قصد دارد پروسه اسباب کشی و جابه جایی هر نوع بار را آسان تر نماید. در این راستا خدمات زیر توسط این شرکت ارائه می شود:

 • تمام مشتریان می توانند پیش از انجام هر گونه جابه جایی بار ، از مشاوره تخصصی مشاورین سه سوت بار در زمینه باربری تهران بهره مند شوند. در طی مشاوره رایگان، مشتریان می توانند بهترین زمان و برنامه را برای جابه جایی بار خود انتخاب نمایند.
 •  بسته بندی اثاثیه منزل، اشیا قیمتی و انواع بار کوچک و بزرگ توسط پرسنل سه سوت بار بار با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و بهترین تجهیزات بسته بندی صورت می گیرد.
 • چیدمان بار قبل از جابه جایی بار و همینطور بعد از اثاث کشی توسط افراد مجرب انجام می شود.
 •  ارائه بهترین ماشین های باربری کوچک و بزرگ مانند وانت های باری ، نیسان ، کامیون ، کامیونت ، تک و انواع ترانزیت های باری مسقف و ضد ضربه.
 •  ارائه بیمه باربری.
 • پرسنلی مجرب و کارآزموده که با تخصص و رفتار خوب خود امور اتوبار را به خوبی انجام می دهند.

 

مراحل انجام کار در باربری تهران

مراحل انجام کار در باربری تهران

اگر در همین روزهاست که باید اسباب کشی کنید، و برای حمل بار نیازمند یک باربری تهران هستید. شرکت ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری و حمل اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود. فرقی نمی کند که شما در کجا هستید اگر در محدوده شرق تهران هستید، می توانید اتوبار شرق تهران را انتخاب کنید. اگر در محدوده شمال تهران هستید، می توانید باربری شمال را برای اسباب کشی خودنتان مد نظر داشته باشید. اگر در محدوده غرب تهران هستید می توانید اتوبار غرب تهران را انتخاب کنید.

فرقی نمی کند که شما در کدام مرحله هستید، ما در خدمت شما خواهیم بود، و شما را برای یک اسباب کشی دقیق و با هدف ارائه خاص در خدمت شما عزیزان استان تهران خواهیم بود. در هر مرحله از اسباب کشی نگران هیچ چیزی نباشید، و بقیه کار را به دست تیم باربری تهران بسپارید. ما خدمات تخصصی خودمان را به شما ارائه داده و به تمامی نیازهای شما در زمینه اسباب کشی پاسخ خواهیم داد.

 

مرحله اول انجام کار

در مرحل اول باربری مشاوره را از کارشناسان باربری تهران دریافت خواهید کرد. که این مشاوره توسط این افراد به صورت حرفه ای به شما ارائه داده شده و ارائه خدمات تخصصی اسباب کشی  توسط افرادی به شما ارائه داده می شوند. که در این زمینه تجربه کافی را دارند، این شرکت با نهایت دقت و کیفیت در ارائه خدمات به شما به سبکی درست در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بعد از انجام این امور خدمات رزرواسیون به شما ارائه داده شده و بعد از انجام این امور یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظر خواهیم گرفت. و بعد از انجام این پروسه در مرحله نخست کار، کار بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام می دهیم. ارائه خدمات بسته بندی به سبک و روالی درست توسط این افراد انجام داده خواهد شد و توسط این افراد به شما بهترین خدمات اخد می شود.

 

مرحله دوم انجام کار

مرحله دوم بعد از ارائه خدمات و امور بسته بندی وسایل منزل بارهای شما توسط خاور هایی که برای شما ارسال می کنیم، انجام داده خواهد شد. این خاور ها مخصوص کار اسباب کشی هستند و با این ماشین ها می توانید کلیه اثاثیه منزل خودتان را به مقصد مورد نظرتان برده و توسط این باربری بارهای خودتان را به مقصد خودتان ببرید. همچنین بعد از انجام خدمات اسباب کشی، شرکت سه سوت بار امور چیدمان وسایل منزل را نیز برای شما انجام خواهد داد. مطمن باشید، که با بهترین شرکت  حمل بار اثاثیه منزلتان را جابجا می کنید. و این خدمات را دریافت می کنید، ما به صورت حرفه ای و شبانه روزی در خدمت شما خواهیم بود.

 

باربری تهران

باربری تهران

اگرچه خدمات باربری ها بسیار ارزنده و مفید است، اما هنوز هم عده ای از افراد به دلیل نداشتن دلایل محکم و عدم شناخت از امتیازهایی که یک اتوبار می تواند به آنها ارائه دهد، از انتخاب این شرکت ها خودداری کرده اند. در ادامه برخی از امتیازهای سه سوت بار که می تواند آن را از سایر باربری ها متمایز نماید اشاره خواهیم کرد.

 

حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر تهران

موسسه سه سوت بار با دارا بودن تیم حمل بار که شامل افرادی با تجربه و آموزش دیده است. در محدوده های همچون شمال تهران با نام باربری شمال تهران، محدوده غرب تهران با نام و نشان باربری غرب تهران، خدمات اسباب کشی را به آن دسته از مشتریان که در محدوده های ساکن هستند، ارائه می دهد.

سه سوت بار سلامت و امنیت بار را تضمین می کند. در هنگام حمل و نقل اثاثیه و جابه جایی انواع بار ممکن است اتفاقات غیر منتظره ای بیافتد، و به هر دلیلی بار مورد نظر یا ماشین باربری آسیب ببیند. ارائه بیمه نامه باربری برای ماشین و تمام بار قبل از شروع فرآیند باربری باعث می شود، که در صورت بروز هر گونه خسارت جانی و مالی ، بسیاری از هزینه ها به مشتریان بازگردانده شود. اما از آنجا که از بهترین شیوه های بسته بندی ، حمل و انتقال بار استفاده می گردد، احتمال آسیب دیدن بار یا بروز هر گونه خسارت به حداقل کاهش می یابد.

 

حمل و نقل بار درون شهری و برون شهری

سه سوت بار جابه جایی اثاثیه و حمل بار را به مناطق داخل شهری محدود نکرده است، بلکه خدمات باربری را برای شهرستان های اطراف و مناطق برون شهری نیز ارائه می دهد.

 

ارائه ماشین های باربری مسقف و ضد ضربه

خودروهایی که جهت حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند پس از شروع پروسه باربری سرویس شده تا بتوانند در طی مسیر امنیت بار را تضمین نمایند. از طرفی از ماشین های باربری مسقف و ضد ضربه استفاده می شود، تا خسارت و آسیب های بار در حین جابه جایی به حداقل برسد.

 

بسته بندی اصولی و تخصصی بار

برای بسته بندی لوازم با توجه به کوچک و بزرگ بودن اشیا ، شکستنی بودن یا نبودن آن و همینطور میزان قیمتی بودن هر وسیله از بسته بندی مخصوص استفاده می شود. اشیا کوچک و بزرگ جداسازی می گردد، و از انواع کارتن، فوم های چند لایه، نایلون های حباب دار کوچک و بزرگ و انواع چسب های بزرگ و قطور برای بسته بندی لوازم استفاده می شود.

چیدمان اصولی بار

چیدمان تخصصی و اصولی بار در سه سوت بار یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. بسته های سنگین تر در زیر و بسته های کوچک و شکستنی ها بالاتر قرار داده می شوند تا در حین جابه جایی مشکلی برای آنها پیش نیاید.

 

هزینه های باربری مناسب

از آنجا که هزینه خدمات این شرکت متناسب با کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان است، مشتریان اغلب از پرداخت آن رضایت کامل دارند. مشتری مداری در این شرکت باعث شده است هزینه های در نظر گرفته شده برای هر کدام از خدمات به گونه ای باشد که پرداخت آن برای اقشار مختلف جامعه آسان باشد.

کادر اجرایی مجرب و متخصص باربری تهران

تمام پرسنل سه سوت بار اعم از مشاورین ، راننده ها و افردی که وظیفه بسته بندی ، حمل و چیدمان بار را به عهده دارند آموزش دیده بوده و در زمینه باربری از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند. این افراد بسیار قابل اعتماد ، خوش رفتار و منظم هستند.

عقد قرارداد رسمی و بارنامه

برای تمام مشتریان قرارداد رسمی و بارنامه ثبت می شود. همچنین سه سوت بار برای عقد قرار داد با شرکت های اتوبار و سازمان دیگری که در زمینه خدمات باربری فعالیت دارند اعلام آمادگی نموده است.

نظم و برنامه ریزی دقیق باربری

یکی از مهمترین ویژگی های این اتوبار داشتن نظم و برنامه کاری دقیق است که باعث می شود تمام خدمات در سریع ترین زمان و با بالاتری کیفیت ممکن ارائه گردد. پروسه ارسال کادر فنی و خودرو باربری و همینطور حمل و نقل و جابه جایی بار در زمان مشخص و طبق برنامه ای از قبل تعیین شده صورت می گیرد.

 

مناطق تحت پوشش

 

 

مناطق تحت پوشش باربری ما
منطقه یک (کل منطقه)
منطقه دو (کل منطقه)
منطقه سه (کل منطقه)
منطقه چهار (کل منطقه)
منطقه پنج (کل منطقه)
منطقه شش (کل منطقه)
منطقه هفت (کل منطقه)
منطقه هشت (کل منطقه)
منطقه نه (کل منطقه)
منطقه ده (کل منطقه)
منطقه یازده (کل منطقه)
منطقه دوازده (کل منطقه)
منطقه سیزده (کل منطقه)
منطقه چهارده (کل منطقه)
منطقه پانزده (کل منطقه)
منطقه شانزده (کل منطقه)
منطقه هفده (کل منطقه)
منطقه هجده (کل منطقه)
منطقه نوزده (کل منطقه)
منطقه بیست (کل منطقه)
منطقه بیست و یک (کل منطقه)
منطقه بیست و دو (کل منطقه)

11 دیدگاه ها

 1. طاها گفت:

  با سلام
  وب سایت شما رو از گوگل پیدا کردم. سوالی که داشتم اینه که باربری شما بسته بندی وسایل رو انجام میده؟

  • مدیریت گفت:

   با سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
   بله باربری سه سوت بار بسته بندی وسایل را به صورت کامل انجام می دهد.

 2. شیما گفت:

  باربری شما تمام مناطق تهران رو پوشش میده؟؟

 3. مهناز گفت:

  سلام
  ما قصد جابجایی منزلمون رو داریم تو نت سرچ زدم باربری سه سوت بار رو پیدا کردم می خواستم بدونم هزینه باربری از تهران پارس تا مجیدیه چقد میشه؟

  • مدیریت گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا جهت اطلاع قیمت باربری تهران با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۱۲۲۹۲۲۵۶۷
   ۰۲۱۸۸۵۶۱۰۹۷
   ۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹

 4. علی گفت:

  با سلام
  ما قصد باربری از تهران به کرج رو داشتیم باربری شما برای تهران است؟ یا کرج رو هم پوشش میدین؟

 5. مدیریت گفت:

  ممنون از بابری سه سوت بار

 6. مهدی گفت:

  ایا باربری شما بیمه داره؟

  • مدیریت گفت:

   سلام دوست عزیز بله باربری سه سوت بار با داشتن مجوز از اتحادیه باربری و دارا بودن بیمه بهترین و امن ترین امکان را برای جابجای وسایل و اثاثیه در نظر می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − = 10