نحوه چیدمان بار در ماشین حمل بار
نحوه چیدمان وسایل هنگام اسباب کشی
آگوست 24, 2019
انتخاب باربری مناسب در غرب تهران
انتخاب باربری مناسب در غرب تهران
سپتامبر 7, 2019
نمایش همه

باربری پاسداران

باربری پاسداران

موسسه باربری پاسداران

شرکت باربری پاسداران به عنوان بهترین مرکز حمل و نقل و باربری در محدوده پاسداران آماده است خدمات حرفه ای اسباب کشی و باربری را به سبکی کاملا تخصصی برای ساکنین محدوده پاسداران انجام دهد این موسسه باربری با کسب برند اتوبار پاسداران به سبکی تخصصی آماده است این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهد ، شرکت حمل و نقل و حمل بار پاسداران توانسته است رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان را به دست آورده و خدماتی حرفه ای و مناسب را در زمینه اثاث کشی در منطقه پاسداران به مشتریان عزیز سه سوت بار ارائه دهد.

باربری پاسداران

درباره منطقه پاسداران

در گذشته منطقه پاسداران تهران روستایی بود به نام حصاررضابیک که دارای فضای بسیار سرسبز و آب و هوای بسیار خوب و خنک بود! این روستا با توجه به دید مناسبی هم که داشت نظر ناصرالدین‌شاه را به خود جلب کرد تا او در این محله‌ی خوش آب و هوا برای خود یک قصر مجلل ‌و بزرگ بسازد. مدتی بعد از آن خیابان سلطنت آباد برای ارتباط با قصر صاحبقرانیه ساخته‌شد! تا قبل از انقلاب اسلامی این محله با نام سلطنت‌آباد شناخته می‌شد. ضرابخانه هم که در بخش بالا به آن اشاره کردیم جزئی از همین محله‌ بود که داری تاریخ بسیار دور و درازی می‌باشد.

خیابان پاسداران پیش از انقلاب خیابان ((سلطنت آباد )) نام داشت .و قبل تر از آن به نام حصار رضابیک می شناختند. این خیابان در شمال شرق تهران واقع شده است . مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است و به میدان نیاوران ختم میشود. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

منطقه پاسداران

محله های تحت پوشش باربری پاسداران

محله های تحت پوشش باربری پاسداران
باربری در صاحبقرانیه
باربری در حصار بوعلی
باربری در دروس
باربری در ضرابخانه
باربری در پاسداران
باربری در هروی
باربری در اختیاریه
باربری در چالهرز
باربری در گلستان
باربری در احتشامیه
باربری در شهرک شهید چمران
باربری در فرمانیه
باربری در اقدسیه

 

مقاله های مرتبط:

باربری شرق تهران

باربری تجریش

ویژگی های باربری در محدوده پاسداران

ویژگی های باربری در محدوده پاسداران

باربری در محدوده پاسداران می تواند در این محدوده بسیار زیاد باشد اما شما باید یک انتخاب صحیح و درست را برای انجام کار اسباب کشی و باربری در محدوده پاسداران را برگزینید ، از وقتی که شما با باربری محدوده پاسداران تماس می گیرید یک تیم تخصصی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در شرکت باربری پاسداران انجام امور مشاوره را به شما ساکنین محدوده پاسداران ارائه می دهند

 

مشاوره در زمینه باربری

اولین قدمی که می توان جهت شناخت شرکت باربری پاسداران، برداشت توجه به مسئله ارائه راهنمایی و بهترین مشاوره در زمینه خدمات باربری تهران است. این مشاوره که معمولا بصورت تلفنی است شامل راهنمایی و پاسخگویی در زمینه کلیه موارد مربوط به بسته بندی وسایل و لوازم، نحوه حمل و جابجایی بار از پاسداران به تمامی نقاط تهران و شهرستان، هزینه و تعرفه ها، زمان بندی و موارد دیگر است که باید هنگام تماس های مشتریان جدید، کارکنان این شرکتها برای آنها توضیح دهند و جهت رزرو خدمات اسباب کشی در پاسداران به آنها کمک می کنند.

بسته بندی مناسب

همانطور که می دانید کیفیت بسته بندی اثاثیه و وسایل در باربری پاسداران اهمیت زیادی دارد. هرچه وسایل و لوازم شما بهتر بسته بندی شوند، ایمنی آنها در طول حمل و جابجایی بار بیشتر خواهد بود. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

کارگران حرفه ای

یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت باربری خوب در پاسداران در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار در این منطقه است. کارگرانی که باید ویژگی های مناسبی جهت کار در یک شرکت باربری و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و…

زمان دهی مناسب

یکی دیگر از شرایط شرکت های خوب باربری پاسداران زمان ارائه خدمات اثاث کشی است. معمولا بیشتر شرکت های اتوبار تلاش می کنند تا در تمام ماه های سال و حتی در روزهای تعطیل نیز این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

روش های بسته بندی وسایل در باربری پاسداران

روش های بسته بندی وسایل در باربری پاسداران

 •  تفکیک وسایل بزرگ و کوپک شکستنی و بسته بندی محکم هر کدام به شیوه مخصوص
 • تفکیک وسایل بزرگ و سنگین از وسایل سبک و ظریف
 • قرار دادن وسایل نرم ، بزرگ و سنگین و طویل چون وسایل خواب و قالی و غیره در یک بخش مشخص
 • باند پیچی همه وسایل برای جلوگیری از خط و خش و قر شدگی
 • محکم کردن بسته با چسب یا طناب و سیم
 • استفاده از مواد منعطف در بین ظروف و اشیای عتیقه به عنوان ضربه گیر
 • نوشتن مشخصات بسته روی آن با ماژیک به صورت واضح به صورتی که پاک نشود.

نکات اساسی در حمل بار پاسداران

نکات اساسی در حمل بار پاسداران

 1.  دقت کامل داشته باشید که راننده ای که قصد حمل وسایل شما را تا مقصد مورد نظرتان دارد باید به صورت کامل از نوع بار شما با خبر باشد تا با توجه به نوع بار نحوه ی بارگیری را مشخص کرده و به چگونگی کنترل مهار بندی اثاثیه شما در پاسداران کاملا آگاه باشد .
 2. نکته ی دوم این است که راننده و کمک راننده باید در حین انجام باربری جایی بایستند که برای کارگر های حمل بار به سمت ماشین مزاحمتی ایجاد نکنند و همچنین خودشان هم به علت سهل انگاری دچار آسیب دیدگی نشوند و کار باربری شما طولانی یا متوقف نشود .
 3. توجه داشته باشید که راننده ی ماشین حامل اسباب و اثاثیه در پاسداران شما موظف است تا در صورت وقوع هر توقف یا ترمز ناگهانی همچنین پیش از تخلیه وسایل شما در مقصد مهار بار های شما را کنترل کرده و از محکم بودن اتصالات آن اطمینان کامل حاصل کند تا حتی کوچک ترین احمال آسیب دیدگی هم برای وسایل شما وجود نداشته باشد.
 4. نکته ی حائز اهمیت دیگر که شما باید به آن دقت داشته باشید این است که راننده حمل کننده بار پاسداران شما باید به طور منظم و مرتبا پس از طی هر 80 کیلومتر از مسیر ، اثاثیه شما را بازبینی کند و از سلامت سیستم مهار بار ها مطمئن شود و اگر در مهار بندی وسایل شما نقصی مشاهده کرد سریعا به طور مجدد سیستم مهار بار هایتان را تنظیم کند و از منحرف نشدن وسایل شما در ادامه مسیر اطمینان حاصل کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 + = 26