نکات مربوط به باربری
توصیه های مربوط به جابجایی وسایل سنگین در باربری
آگوست 22, 2019
نحوه چیدمان بار در ماشین حمل بار
نحوه چیدمان وسایل هنگام اسباب کشی
آگوست 24, 2019
نمایش همه
باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

امروزه حمل و نقل و باربری یکی از کارهای تخصصی به شمار می آید. نداشتن تخصص در حمل بار می تواند صدمات جبران ناپذیری به کالاهای شما وارد کند. باربری شرق تهران با داشتن تجربه های گران بها در حمل بار و حمل و نقل وسایل منزل و ادارات، سال هاست که در زمینه باربری فعال است. محدوده شغلی باربری شرق تهران فقط به شرق تهران محدود نشده و برای حمل و نقل و انتقال بار به سایر نقاط تهران از جمله باربری شمال تهران، باربری جنوب تهران، باربری مرکز تهران و باربری غرب تهران نیز می توانید روی آن حساب کنید. تخصص همه آن چیزی است که یک باربری باید دارا باشد.

باربری سه سوت بار ، با سابقه ده سال کار حمل بار و بسته بندی در تهران ، در تمامی مناطق تهران، توانسته اکثر محله هایی که در این مناطق پایتخت هستند را تحت پوشش خود در بیاورد و آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در تمامی مناطق و حومه های شرق تهران باشد. البته و دراصل خدمات ما در تمام تهران با یک کیفیت برگزار میشود و یاد کردن مناطق تحت پوشش سه سوت بار بار در شرق تهران صرفا جهت یادآوری و آشنایی شما عزیزان با این مناطق است.

باربری شرق تهران اتوبار سه سوت بار که از معتبر ترین شعبات این باربری به شمار می آید، ارائه دهنده خدمات بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل به سراسر تهران و سایر شهرستان ها است. شعبه باربری شرق سه سوت بار در باربری تهران در جهت رفاه شما مشتریان محترم ساکن در شرق تهران مفتخر است تا بهترین خدمات باربری را به صورت کاملا تخصصی برای شما انجام دهد و رضایت شما عزیزان را جلب نماید. اتوبار سه سوت بار با داشتن نیروهای حرفه ای و متخصص و استفاده از بهترین پرسنل برای اسباب کشی و حمل بار به صورت حرفه ای حتی در ایام تعطیلات آماده خدمت رسانی است.

باربری شرق تهران

شرق تهران

شرق تهران محدوده‌ای از تهران است که در شرق این شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه‌ای از لحاظ عموم و همچنین ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز و نظایر آن تقسیم می‌گردد.

شرق تهران

 

مناطق تحت پوشش باربری شرق تهران

 

 

باربری پاسدارانباربریتهرانپارسباربری امام حسین
باربری هرویباربری حکیمیهباربری افسریه
باربری ساقدوشباربری تهران نوباربری مسعودیه
باربری رسالتباربری شمیران نوباربری پیروزی
باربری هنگامباربری دلاورانباربری دماوند
باربری اصفهانکباربری سراجباربری چهار راه تلفونخونه
باربری استخرباربری هفت حوضباربری حشمتیه
باربری نارمکباربری لویزانباربری خاک سفید
باربری قاسم آبادباربری سرخه حصارباربری پدر ثانی
باربری شمس آبادباربری تسلیحاتباربری مجیدیه
باربری وحیدیهباربری قناد کوثرباربری نظام آباد

 

خدمات سه سوت بار در باربری شرق تهران

خدمات سه سوت بار در باربری شرق تهران

بسته بندی حرفه ای اثاثیه

اهمیت بسته بندی لوازم منزل و سایر لوازمی که قرار است به محل جدید منتقل شوند بر کسی پوشیده نیست. این امر از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. بسته بندی صحیح نیازمند مهارت و تخصص در این زمینه و استفاده از وسایل و لوازم بسته بندی مرغوب است.

خدمات فنی قبل و بعد از اسباب کشی

نصب لوازم و وسایل آشپزخانه در منزل جدید، تیم فنی سه سوت بار نصب انواع کولر گازی و آبی، باز کردن و بستن درب یخچال ساید و از سایر خدمات فنی سه سوت بار است.

حمل اصولی بار

حمل اصولی بار و رعایت نکات ایمنی لازم موجب می‌شود تا بار در سریعترین زمان و با سلامت کامل بدون اینکه صدمه‌ای ببیند به مقصد برسد. کارگران حمل اثاثیه علاوه بر خوشرویی دارای آمادگی و قدرت بدنی کافی برای جابجایی های لازم در اسباب کشی های شما هستند تا رضایت شما را جلب کنند.

چیدمان وسایل در خانه جدید

در صورت تمایل شما تیم همکاران ما در سه سوت بار لوازم را مطابق نظر و میل شما در منزل جدید چیدمان کرده و وسایل سنگین را در جای مناسب خود قرار می‌دهند.

حمل وسایل با باربری در شرق تهران

حمل وسایل با باربری در شرق تهران

پس از انجام عمل بسته بندی، نوبت به حمل وسایل منزل می رسد. در قدیم شیوه حمل وسایل این گونه بود که یک کامیون را خبر می کردند و بعد همه اقوام و عوامل خانه کمک می کردند تا وسایل را داخل کامیون جای دهند. و چند ساعت بعد، در مقصد آن ها را تخلیه کنند. به طور معمول هم لااقل به چند وسیله آسیب وارد می شد و دچار خرابی می شدند. امروزه ولی باربری ها این وظیفه را بر عهده دارند. باربری شرق تهران با استفاده از کامیون های استاندارد حمل بار، و به کمک نیروی متخصص این کار را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان انجام می دهد. در این کار تخصص ما اعتبار ماست. کامیون های استاندارد باربری شرق تهران، مسقف بوده و دارای یک لایه موکت محافظ می باشد. تیم حمل وسایل باربری که یک تیم چهار نفره متخصص است همراه با کامیون حمل بار فرستاده می شود تا اسباب و وسایل شما را به شیوه صحیح در کامیون حمل بار بارگیری کنند.

 

نکات فنی باربری شرق تهران

 •  ارائه مشاوره تخصصی اما رایگان تلفنی؛
 • حضور در محل و ارزیابی شرایط؛
 • اعزام نیروهای کارکشته و تعلیم دیده؛
 • مامور ساختن راننده های آشنا به مسیر؛
 • بسته بندی، بارگیری، حمل، تخلیه و در صورت تمایل شما چیدمان مجدد.

خدمات باربری شرق تهران

خدمات باربری شرق تهران

 •  ارائه خدمات حرفه ای شبانه روزی حتی در تعطیلات برای سرویس دهی بهتر
 • خدمات مشاوره رایگان به شما ساکنین محدوده شرق تهران و ارائه هر چه بهتر خدمات باربری در مناطق شرق تهران
 • استفاده از پرسنلی ماهر و دوره دیده در مناطق شرق تهران برای حمل بارهای شما که بتوانیم بهترین خدمات باربری را به شما ساکنین محدوده شرق تهران ارائه دهیم
 • حمل و نقل و جابجایی اثاثیه و لوازم سنگین و نمیه سنگین جز خدمات اصلی باربری شرق تهران می باشد
 • استخدام راننده های با تجربه و آشنا به مسیر های کم ترافیک برای بهبود هر چه بهتر مسیریابی و ارائه خدمات بی نظیر حمل بار ، هر چند کلیه ماشین ها دارای سیستم جی پی اس هستند و از نرم افزار waze برای مسیریابی هر چه بهتر استفاده خواهیم کرد
 • کارگران متخصص و آموزش دیده ای که توسط باربری و اتوبار شرق تهران استخدام شده اند کاملا به امور اخلاقی و اصول برخورد پایبند هستند
 • تهیه انبار برای وسایل های شما ( این گزینه زمانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که شما بخواهید از انبار برای مدتی استفاده کنید ما با توجه به انبارهایی که در غرب و شرق و شمال و جنوب تهران داریم می توانیم بهترین خدمات انبارداری را برای شما انجام دهیم )
 • استفاده از وکیوم بگ برای بسته بندی هر چه بهتر وسایل منزل و اثاثیه شما

باربری در محدوده شرق تهران

باربری در محدوده شرق تهران

شرکت های باربری در محدوده شرق تهران بسیار زیاد است و این شرکت ها خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در این محدوده انجام می دهند اما شرکتی که به صورت تخصصی کار اسباب کشی و باربری در محدوده شرق تهران را انجام دهد می تواند بسیار کم باشد ، از این رو شرکت اتوبار سه سوت بار با شعبه اختصاصی در شرق تهران با شماره تماس 77591589 تصمیم به ایجاد بهترین سرویس دهی در امر حمل و نقل کرده است.

این شرکت با تخصصی که در این زمینه دارد به صورت حرفه ای و شبانه روزی در تمامی نقاط شرق تهران به صورت تخصصی کار حمل و نقل را برای شما انجام می دهند این افراد با تجربه ای دیرینه که حدود ۵ سال است که در زمینه باربری دارند با یک تیم ۴ نفره وارد کار حمل اثاثیه منزل شده که برای این کار از کامیون های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که مخصوص کار اسباب کشی هستند ، این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل و باربری دارند و می توانند بهترین سرویس دهی را برای شما به عمل بیاورند ، اگر در همین روزها باید اسباب کشی کنید ما در خدمت شما ساکنین محدوده شرق تهران هستیم.

 

 

2 دیدگاه ها

 1. محسن گفت:

  با سلام بنده در شرق تهران زندگی می کنم هزینه باربری شرق تهران محله نارمک به حکیمیه چقد میشه؟

  • مدیریت گفت:

   با سلام دوست عزیز جهت اطلاع از قیمت باربری شرق تهران با شماره شعبه شرق باربری ما تماس بگیرید .
   77591589 شعبه باربری شرق تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 − 57 =