ویژگی های یک باربری خوب
ویژگی های یک باربری خوب
آگوست 17, 2019
نکات مربوط به باربری
توصیه های مربوط به جابجایی وسایل سنگین در باربری
آگوست 22, 2019
نمایش همه

باربری تجریش

باربری تجریش

درباره تجریش

تجریش نام شهری در شمال کلانشهر تهران و مرکز شهرستان شمیرانات در استان تهران است. میدان تجریش که نقطه‌ی پایانی خیابان ولیعصر است، یکی از مکان‌های تجاری و شلوغ تهران به‌شمار می‌رود. بازار تجریش، تکیه بزرگ تجریش و امامزاده صالح از نقاط دیدنی محله‌ی تجریش‌اند.

تجریش محله‌ای قدیمی در شمال تهران و مرکز شهرستان شمیرانات است در قدیم نام آن طجردشت بوده است. که در حد فاصل انتهای خیابانهای ولیعصر و شریعتی، یکی از محله‌های تاریخی و شلوغ تهران به حساب می آید . در گذشته مردم محلی تجریش به لهجه شمیرانی (زبان تاتی) سخن می‌گفتند ، که هنوز هم برخی از اهالی قدیمی به آن آشنایی دارند.

از مراکز مهم تجریش میتوان به امامزاده صالح اشاره کرد که مهمترین مرکز مذهبی در تجریش است . بازار و تکیه ی بزرگ نیز جذابیت های خاص خود را دارد. محله ی تجریش بسیار بزرگ و وسیع است، که حضور اقشار مختلف مردم با فرهنگ ها و سنت های متفاوت از ویژگی های منحصر بفرد این محله تاریخی است.

تجریش

 

باربری تجریش

شرکت باربری تجریش به عنوان بهترین مرکز حمل و نقل و باربری در محدوده تجریش آماده است خدمات حرفه ای اسباب کشی و باربری را به سبکی کاملا تخصصی برای ساکنین محدوده تجریش انجام دهد این موسسه با کسب برند اتوبار تجریش به سبکی تخصصی آماده است این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهد ، شرکت حمل و نقل و حمل بار تجریش توانسته است رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان را به دست آورده و خدماتی حرفه ای را در زمینه اسباب کشی در منطقه تجریش به مشتریان ارائه دهد ، در ادامه همین موضوع خاطره ی یکی از مشتریان که شرکت باربری تجریش را انتخاب کرده است برای شما قرار داده ایم.

محدوده تجریش یکی از وسیع ترین مناطق پایتخت است که در قسمت شمال  آن قرار گرفته است. اگر ساکن محله تجریش هستید و به دنبال یک باربری محدوده تجریش می گردید می توانید بر روی باربری تجریش حساب ویژه باز کنید این شرکت باربری در شمال تهران است و زیر نظر باربری شمال تهران باربری تهران ارائه خدمات می دهد .

باربری تجریش با بهره بردن از متخصصان پر شمار، و مشاورین با تجربه، در طول شبانه روز و در تمام ایام هفته این آمادگی را دارد که جواب گوی نیازهای شما باشد. پس اگر در زمینه حمل بار نیاز به مشورت دارید، و یا اینکه به دنبال یک باربری خوب در محدوده تجریش هستید کافی است با شماره های باربری تجریش تماس حاصل کنید.

باربری تجریش

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تجریش

بسته بندی صحیح و اصولی مانع از آسیب رسیدن به لوازم  اثاثیه میشود و همینطور از سردرگمی های پس از تخلیه بار جلوگیری میکند و به همین دلیل است که اگر از افراد با تجربه سوال بپرسید به شما خواهند گفت که بسته بندی اثاثیه در باربری تجریش خود را جدی بگیرید.

شاید اهمیت بسته بندی در نگاه اول و حتی اسباب کشی به چشم نیاید اما حتما و حتما پس از دومین اسباب کشی و صدای ناهنجار برخی از اثاثیه به شما ثابت خواهد کرد که این مرحله از اسباب کشی پول زیادی را برای شما حفظ خواهد کرد.

وسایل لازم جهت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تجریش

 • کارتنهای بسته بندی در سایزهای مختلف
 • چسب پهن نواری برای محکم کرن بسته بندی ها
 • ماژیک و برچسب برای نوشتن محتوی کارتن ها
 • کارتنهای رگال دار برای محافظت از لباس ها
 • بسته های حمل رختخواب
 • محافظها
 • نایلون

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تجریش

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت ها در باربری تجریش

برچسب گذاری :

سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.

جدا کردن لوازم شکستنی :

وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص روی آنها علامت “شکستنی” بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی ها را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید.

بسته بندی لوازم اداری :

بسته بندی لوازم و ادوات اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ، دستگاه های کپی و فکس، سانترال و گوشی های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود.

خدمات باربری سه سوت بار در باربری تجریش

خدمات باربری سه سوت بار در باربری تجریش

 • جمع آوری و بسته بندی اثاثیه
 • حمل وسایل سنگین
 • چیدمان اثاثیه
 • سرویس باربری تجریش و حمل و نقل اثاثیه در تجریش
 • خدمات فنی مورد نیاز در اسباب کشی تجریش

 

هزینه باربری تجریش

نرخ اتحادیه باربری تجریش و اثاث کشی تجریش یکی از کار های مهم و قابل بررسی می باشد. این کار از حساسیت های خاص خود برخوردار است. مواردی وجود دارند که قبل از اقدام به هر کاری باید به آن ها توجه نمود. برای اینکه کمترین آسیب مالی به اثاث وارد شود رعایت برخی موارد ضروری به نظر می رسد. بهترین کار قبل از انجام اسباب کشی، اطلاع و آگاهی از قیمت ها و هزینه های باربری تجریش، هزینه ی کارگر می باشد. به همین منظور شرکت اتوبار معتبر بار لیستی از قیمت ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا برای انجام یک باربری مناسب بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

هزینه باربری تجریش

هزینه اسباب کشی وسایل سنگین و حساس در بابری تجریش

قیمت و هزینه ی حمل و جابجایی یخچال
نوع یخچالهزینه ی حمل و جابجایی به ازای هر طبقه
 هزینه ی حمل و جابجایی یخچال تک درب به ازای هر طبقه10 تا 15 هزار تومان
هزینه ی حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید به ازای هر طبقه20 هزار تومان
هزینه ی باز و بسته کردن درب یخچال ساید بای ساید25 هزار تومان

 

قیمت و هزینه جابجایی گاو صندوق در باربری تجریش
نوع گاو صندوقهزینه حمل و جابجایی به ازای هر طبقه
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق عادی به ازای هر طبقه15 هزار تومان
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق 90 تا 124 کیلویی به ازای هر طبقه20 هزار تومان
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق 188 تا 280 کیلویی به ازای هر طبقه30 هزار تومان
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق 420 کیلویی به ازای هر طبقه40 هزار تومان
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق 600 کیلویی به ازای هر طبقه50 هزار تومان
هزینه حمل و جابجایی گاو صندوق 675 تا 780 کیلویی به ازای هر طبقه130 هزار تومان

 

هزینه بسته بندی در باربری تجریش

هزینه بسته بندی در باربری تجریش به شرح مقابل است، هزینه کارتن های بسته بندی بین 7 الی 20 هزار تومان است و بستگی به سایز و ابعاد آن دارد. ضمنا هزینه کارگر جهت بسته بندی اثاثیه – کارگر آقا و کارگر خانم – بین 25 الی 30 هزار تومان به ازای هر ساعت است.

ویژگی باربری تجریش

ویژگی باربری تجریش

مشاوره رایگان

دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل، این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

پاسخگویی 24 ساعته

پاسخگویی برای شرکت اتوبار تجریش این مزیت را دارد که مشتری در هر زمان یا مکانی میتواند با باربری تجریش در تماس باشد و درخواست خدمات کند.

خدمات بسته بندی و حمل بار

خدمات بسته بندی اگر توسط مشتری به حمل اثاثیه محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام انجام گیرد تا از شکستگی و خراش وسایل جلوگیری شود؛ در ضمن حمل بار نیز باید اسرء وقت به صورت مطمعن انجام شود.

ماشین آلات مجهز و به روز

ماشین آلات جابجایی باید به صورت سبک و سنگین مجهز باشد تا در جابجا کردن وسایل بزرگ و کوچک مشکلی پیش نیاید.

امانت داری پرسنل و کارکنان

کارگران موسسه حمل بار باید اسباب و اثاثیه مردم را همچون وسایل منزل خود بدانند و در حمل آن، نهایت دقت و امانت را بکار گیرند.

خدمه و کارگران متخصص باربری تجریش

باربری تجریش باید خدمه و کارگران متخصص خود را موظف به حمل درست؛ و سر موقع جابجا کردن اسباب مشتری هایش کند؛ به نحویی که از نظر امانت داری و صبر و حوصله و با دقت وظایف خود را انجام دهند.

رضایت مشتری

باربری باید رضایت مشتری هایش را جلب کند تا شهرت خوبی برای شرکتش جذب کند.

بیمه باربری تجریش

بیمه باربری تجریش

بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه های باربری تجریش بیمه ای است که بموجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت می کند متعهد میشود چنانچه در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه ، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه با این خطرات متحمل شود زیان وارده را جبران نماید .

شرایط عمومی بیمه باربری تجریش

 • بیمه گذار (فرد یا شرکتی که می خواهد کالای خود را بیمه کند) موظف است زمان و تاریخ دقیق حمل کالا را به شرکت بیمه اعلام کند.
 • ارزش کالای بیمه شده از طرف فرد بیمه گذار باید به شرکت بیمه گر اعلام شود. در صورتی که قیمت اعلام نشود شرکت بیمه گر بر اساس قیمت مصوب کالا در بازار و کرایه حمل، ارزش نسبی کالای بیمه شده را حساب می کند.
 • در صورت مفقود شدن کالا، بیمه گذار سریعا باید آن را به اطلاع شرکت بیمه گر برساند.
 • در صورتی که کالا خسارت ببیند، بیمه گذار باید قبل از تحویل گرفتن کالا باید را به اطلاع شرکت بیمه گر برساند و تقاضای کتبی بازدید برای آنها ارسال کند.
 • شرکت بیمه گر ظرف مدت 4 هفته باید مبلغ خسارت وارده را به بیمه گذار تحویل دهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3