باربری پاسداران
باربری پاسداران
آگوست 30, 2019
باربری شمیرانات
باربری شمیرانات
سپتامبر 15, 2019
نمایش همه

انتخاب باربری مناسب در غرب تهران

انتخاب باربری مناسب در غرب تهران

انتخاب باربری مناسب در غرب تهران

انتخاب باربری مناسب در غرب تهران

ما حداقل یک بار اسباب کشی کرده ایم یا اسم اتوبار را شنیده ایم. امروزه به دلیل زیادی و سنگینی و اهمیت وسایل زندگی، بسیاری از ما ها برای حمل اثاثه و وسایل خانه مان، به یک باربری مناسب نیازمندیم. مناطق مختلفی در شهر تهران وجود دارد که معمولا هر قسمت از آن، دارای خواسته های از یک باربری خوب هستند. در این مقاله به شما می آموزد که چگونه یک باربری مناسب در غرب تهران انتخاب کنید.

غرب تهران نیز یک منطقه به خصوص در تهران است. باربری غرب تهران، یکی از دغدغه های مردم ساکن این منطقه است. اگر شما دارای وسایلی هستید که نیاز به انتقال آن ها دارید و دارای انتظارات زیادی از یک باربری خوب و رده بالا دارید، این کار به ما بسپارید.

باربری مناسب در غرب تهران با دارا بودن انواع وسایل نقلیه آماده و مجهز و همچنین با دارا بودن کادری فنی حرفه ای و آموزش دیده، اثاثیه شما عزیزان را بسته‌بندی نموده و با بیمه سلامتی زیر نظر اتحادیه باربری تهران انتقال ایمن آن را تضمین می نماید . بیمه باربری و بیمه کالا بر اساس قوانین موجود در بیمه نامه بین مشتری و شرکت باربری تنظیم شده تا در صورت آسیب دین کالا و وسایل با ارزش شما، خسارات وارده را به صورت کامل دریافت نمایید.

از دیگر سرویس های یک باربری مناسب باز کردن و چیدمان وسایل شما عزیزان در منزل جدید می باشد. همه ساله با توجه به بازخورد موثر شما عزیزان، نکات و امکانات مناسبی را جهت حمل بار و اثاث کشی وسایل منزل به صورت مطلوب‌تر و با هدف جلب رضایت مشتری به تیم و گروه حرفه ای خود آموزش می دهد .

غرب تهران

غرب تهران

غرب تهران یکی از مناطق خوب در تهران می باشد که هزینه زندگی و مسکن در آن بالا است.از محله های مانند پونک،اشرفی و صادقیه اگر قیمت های خانه را مقایسه کنیم متوجه قیمت بالای آنها در مقایسه با نقاط مرکزی و شرقی شهر خواهیم شد.

در زیر مهم ترین مناطق غرب تهران را ذکر کرده ایم توجه داشته باشین که باربری غرب تهران شامل تمامی نقاط غرب تهران می باشد. و فقط در مناطق مهم زیر جمع بسته نمی شود.

 

مهم ترین مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران
منطقه پونک زیر نظر باربری پونک
منطقه ستارخان زیر نظر باربری ستارخان
منطقه صادقیه زیر نظر باربری صادقیه
منطقه جنت آباد زیر نظر باربری جنت آباد
منطقه شهر زیبا زیر نظر باربری شهر زیبا
منطقه طرشت زیر نظر باربری طرشت
منطقه شهران زیر نظر باربری شهران
منطقه چیتگر زیر نظر باربری چیتگر
منطقه گیشا زیر نظر باربری گیشا
منطقه اکباتان زیر نظر باربری اکباتان
منطقه تهرانسر زیر نظر باربری تهرانسر
منطقه حصارک زیر نظر باربری حصارک
منطقه آزادی زیر نظر باربری آزادی
منطقه فردوس زیر نظر باربری فردوس
منطقه کن زیر نظر باربری کن
منطقه وردآورد زیر نظر باربری وردآورد

 

اتحادیه باربری در غرب تهران

مجوز از سوی اتحادیه بار در باربری غرب تهران

یکی از فاکتورهایی مهم در انتخاب باربری غرب تهران که میشه گفت مهم ترین فاکتور در حال حاضر در هر کاری به شمار میره مخصوصا در بخش حمل و نقل مجوز های مربوطه از سوی اتحادیه شرکت های حمل و نقل هستش. که خوب میشه گفت اولین قدم برای هر شرکت باربری معتبری هستش که در این زمینه باربری و اتوبار در غرب تهران میخواد فعالیت طولانی مدت داشته باشه.

این مجوز به مرکز اجازه صدور بارنامه معتبر با کد رهگیری دولتی رو میده که خوب خیلی مهم و سپس گرفتن مجوز و قرارداد با بیمه های معتبر کشور هستش که به عنوان مثال ما در آموت بار با بیمه آسیا قرارداد همکاری داریم، که پس از صدور بارنامه رسمی برای بار مربوطه به ازای ارزش بار مبلغ مشخصی بار مشتری بیمه میشه که البته در شرکت ما تا سقف 3 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان در اختیار صاحبان کالا قرار میگیره و بیشتر از اون هم طبق تعرفه های مشخص هزینش محاسبه میشه.

 

مقاله های که شاید بپسنید:

باربری پاسداران

باربری تجریش

 

خدمات حمل بار در باربری غرب تهران

خدمات حمل بار در باربری غرب تهران

باربری در غرب تهران ممکن است با چالش هایی همراه باشد، نظیر سخت بودن حمل بار لوازم از طبقات بالا و عبور از پله هایی که شاید برای جابه جایی بارهایی نظیر یخچال بزرگ مناسب نباشد. اما کارکنان با تجربه سه سوت بار کاملا به این چالش حمل بار در غرب تهران و راهکاری بدون خسارت آن آشنایی دارند. و با داشتن شعبه در غرب تهران و همچنین در شمال و جنوب و به علاوه باربری در شرق تهران مناسب ترین انتخاب برای باربری در غرب تهران است.

در زیر برخی از خدمات شعبه غرب باربری سه سوت بار را در زیر لیست کرده ایم:

  • ماشین های اسباب کشی مجهز
  • کلیه خدمات اثاث کشی
  • قیمت مناسب شعبه غرب تهران
  • کارگران مجرب و ورزیده و خوش برخورد و امانت دار
  • تجهیزات مناسب جهت بسته بندی لوازم برای اسباب کشی
  • کارگران مجرب و ورزیده و خوش برخورد و امانت دار
  • رانندگان ماهر آشنا به خیابان ها
  • بیمه نامه رسمی زیر نظر اتحادیه باربری تهران
  • بسته بندی اثاثیه منازل و شرکت ها

 

هزینه حمل بار در باربری غرب تهران

هزینه حمل بار در باربری غرب تهران

در کل و به صورت مثال یک شرکت حمل و نقلی برای انتقال اثاثیه منزل در غرب تهران،‌ به ازای در اختیار گذاشتن یک کامیون خاور به مدت 3 ساعت به همراه 4 کارگر و اجرت جابجایی یخچال ساید بای ساید حدود 500 هزار تومان دریافت ‌می‌کند. البته این هزینه با توجه مواردی که در زیر ذکر می کنیم می تواند کمتر و بیشتر شود.

 

هزینه حمل بار در غرب تهران  چگونه محاسبه می شود؟

مسافت

مسافتی که حمل بار و اسباب کشی می شود و همچنین طبقه ی که شما سکونت دارید در اسباب کشی تاثیر دارد. در صورتی که در مبدا و مقصد از آسانسور استفاده شود نرخ باربری اثاث منزل به مراتب کاهش می یابد.

مدت زمان اثاث کشی

زمان از یکی از مهم ترین عوامل در هزینه حمل اثاثیه منزل می باشد. طبیعتا هرچه تعداد وسایل منزل جهت اسباب کشی بیشتر باشد زمان بیشتری طول می کشد تا بتوان آن ها را بار زد و در خانه جدید پیاده نمود.

تعداد کارگر جهت اثاث کشی

تعداد کارگر در اثاث کشی تاثیر دارد. طبیعی است که استفاده از 5 کارگر در مقابل 2 کارگر هزینه حمل اثاثیه منزل را بالاتر می برد اما کار شما با کیفیت تر انجام می شود زیرا کارگران زیاد خسته نمی شوند و انرژی برای کار با کیفیت دارند. پس به این نکته باید توجه داشته باشیم.

نوع ماشین

طبیعتا نوع ماشین جهت اثاث کشی در نرخ باربری اثاث منزل تاثیر به سزایی دارد به عنوان مثال استفاده از کامیونت جهت اسباب کشی هزینه بیشتر از استفاده از وانت بار می باشد. در صورتی که وسایل شما برای اسباب کشی کم و سبک می باشد می توانید از وانت بار ، پیکان بار و هم چنین نیسان بار استفاده نمایید تا در هزینه صرفه جویی کنید.

بسته بندی لوازم منزل در غرب تهران

بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران

بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران از اولین مراحل اسباب کشی می باشد. اگر این کار یعنی بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد قطعاً در زمان اسباب کشی، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان خواهید رساند. به هر حال افراد مسلما دوست ندارند که اسباب و وسایل منزلشان به هنگام بسته بندی آسیب ببیند و یا حتی گم بشوند. در اینجاست که اهمیت بسته بندی اثاثیه و وسایل و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد.

هنگامی که لازم است اسباب کشی کنید، شاید مهم ترین دغدغه ی شما، این است که چگونه وسایل را بسته بندی و حمل نمایید. مطمئنا این کار نیاز به زمان زیاد و برنامه ریزی دقیقی می باشد که از عهده ی هر شخصی بر نمی آید. باربری در غرب تهران دارای شعبات متعددی است و شرکت ما یکی از آن هاست که با برنامه ریزی دقیق و انجام اصولی کار، آماده خدمات رسانی به عزیزان در غرب تهران می باشد.

شیوه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در غرب تهران برای جابه جایی و حمل ونقل آن بستگی به نوع بار و اثاثیه منزل شما دارد و از این باب متفاوت است. اما برای اینکه بسته بندی اثاثیه منزل انجام شود، بهتر است که کار را به دست افراد یا گروهی که در این زمینه تخصص کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل دارند بسپارید تا هم به سبکی درست انجام دهند. و همچنین تجربه کافی را دارا هستند و درصد احتمال آسیب دیدگی اثاثیه را کاهش خواهند داد. این کار برای افرادی که برای اولین بار است اسباب کشی منزل خود را انجام میدهند به دلیل اینکه به روی وسایل خود حساسیت بیشتری دارند حائز اهمیت است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 − 52 =